Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

40 tydzień ciąży-duże ilośći płynu z pochwy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KATARZYNA19



Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 12:10 pm    Temat postu: 40 tydzień ciąży-duże ilośći płynu z pochwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dziwny problem jestem w 40tygodniu ciazy i zauwazyłam najczesciej noca od jakiegos czasu ze wyplywa mi z pochwy woda i cala bielizna jest mokra. Bylam u lekarza w poniedzialek powiedzial ze z ciaza wszystko jest brdzo dobrze jest to moja pierwsza ciaza i martwie sie bo nie wiem co to moze byc a dodam ze w zeszla srode odpadł mi czop sluzu. Julia


-----edit by drapaka-----
Temat został zmieniony.
Proszę nie pisać całego postu wielkimi literami i proszę nadawać taki tytuł aby odzwierciedłam poruszany problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Neutral przypadkiem nie odeszły Ci wody??? powinnas pedzic natychmiast do lekarza Exclamation Exclamation porod sie zaczyna Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KATARZYNA19



Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko ze ja to mam od jakiegos czasu nie wiem czy to sa wody plodowe! Nie wiem czy wody moga ulewac sie co jakis czas



------edited by emilka------
hej, wyłącz tego caps locka. już drapaka napisała, żeby nie pisać całych postów wielkimi literami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mysle,ze powinnas przejechac sie do szpitala,bo to rzeczywiscie moga byc wody plodowe,nie zawsze wszystko wylatuje od razu,czasem moga sie powoli sączyc,tym bardziej,ze wypadl Ci juz czop sluzowy a to znaczy ze niebawem zacznie sie porod.Ja bym juz pojechala na wszelki wypadek do szpitala.Powodzenia zycze Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group