Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

objawy ciąży pozamacicznej

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak. myślę, że powinnaś to skontrolować.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
az001



Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 5:48 pm    Temat postu: ciąża pozamaciczna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, 3 dni temu zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny , mam 29 lat i jestem już po ciąży pozamacicznej, którą przeszłam 8 lat wcześniej, po ok 2 latach później zaszłam w ciążę i siłami natury urodziłam córkę, w tej chwili mam w dole brzucha lekkie bóle przypominające miesiączkowe i oprócz tego czuję kłócie jajnika w którym tkwiło jajo, czy może mi się przydażyć to po raz drugi??

---edit by Pituszka
Post przeniesiony do podobnego tematu "objawy ciąży pozamacicznej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm.... moze ale nie musi Smile jezeli juz w przeszlosci mialas taka niemila sprawe to skonsultuj sie z lekarzem i to jak najszybciej... te bole nie musza swiadczyc o ciazy pozamacicznej ale lepiej byc przezornym Smile powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asiacz78



Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 3:26 pm    Temat postu: Re: Czy to ciąża pozamaciczna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć! Lekarz ma obawy że wystąpiła u mnie ćiąża pozamaciczna.Zrobiłam badanie Beta HCG i wynik to<0.100mIU/ml.
Czy te obawy są słuszne.Proszę o szybką odpowiedż.



-----edited by emilka-----
wydzieliłam post i przyłączyłam do tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
limonka76



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 2:08 pm    Temat postu: Możliwa ciąża pozamaciczna? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam 31 lat i dwójkę dzieci, obydwie ciąże zakończone cesarskim cięciem. Przy drugim cesarskim cięciu podwiązano mi jajowody i przez 7 lat wszystko było ok. Tyle na wstępie.
Teraz opiszę jakie mam objawy i co mnie niepokoi:
- ostatnia miesiączka 23 marca - normalna wszystko ok
- od dwóch tygodni piersi mi urosły, są takie spuchnięte, ciepłe i bolą
- od ponad tygodnia temperatura wieczorami dziwnie mi skacze na 37,4
- mam problemy z jelitami, tzn. na przemian zaparcia i rozwolnienia ( też gdzieś tak od dwóch tyg.)
- wczoraj dostałam okres tj. 20 kwietnia, zawsze mnie bolało pierwszego dnia, ale wczoraj ten ból był prawie nie do zniesienia, ostry kłujący z prawej strony w dolnej części brzucha ( Nospa dała ukojenie)
Mam pytanie : czy jeżeli zrobię sobie test ciążowy w najbliższych dniach to wynik będzie wiarygodny? czy poczekać trochę? wiem, że wizyta u lekarza mnie nie ominie, jednak na nią się trochę czeka, a nie chciałabym czegoś przegapić
czy jeżeli okres się skończy i nie będzie plamienia to znaczy, że nic się nie dzieje?
Wierzcie mi, gdyby nie te spuchnięte piersi ( takie dziwne uczucie) to nawet by mi przez myśl nie przeszły takie pytania.
Dziękuję za podpowiedzi.


-----edited by emilka-----
temat przyłączyłam do tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiadomo, czy test będzie wiarygodny, skoro nie napisałaś nic o datach stosunków. ale przy podwiązaniu jajowodów, to naprawdę musiałabyś mieć ogromnego pecha. fakt, skuteczność jest 99.5 %, więc niby te 0,5% jest, ale może to tylko jakieś wahania hormonalne, pogoda czy cuś. wstępnie test możesz zrobić, w końcu już jest po dniu spodziewanej miesiączki.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agutana2225



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tomaszów Mazowiecki
PostWysłany: Sob Maj 31, 2008 11:13 pm    Temat postu: Czy to objawy ciąży pozamacicznej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w 4 tygodniu ciąży dość częcto pobolewa mnie w dole brzucha , nie są to silne bóle , a kiedy zrobie siusiu pomału ustają mierze co rano temperature 37 stopni .Czasem przy bólach brzucha pobolewa w dole kręgosłupa .Czy mam się niepokoić , czy to normalne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group