Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wędzidełko - kłopoty i lęk...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam ten sam problem... bardzo sie wstydze powiedziec o tym rodzica. niezrobie tego mam oprawie 18 lat czy jest mozliwosc zalatwiena tej sprawy bez wiedzy rodzicow prosze o odpowiedz bo do lekarza sam moglbym sie wybrac i na zabieg
Powrót do góry
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wiec tak...to ja jestem jednym z gosci ktorzy sie wypowiadali Razz
Poszedlem do lekarza...i dosatlem skierowanie do urologa...
ehh teraz tylko musze sie zarejestrowac i jedziemy Very Happy Twisted Evil
Bedzie dobrze, a koledze wyzej radze zrobic to samo co ja..
Dzieki za wszystko..za rady i wogole...dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie zabieg wygladal jakos inaczej niz u was ,
pierw bylem u rodzinnego po skierowanie potem u urologa (kobieta Confused ) potem kazano mi zalatwic zaswiadczenie o szczepieniu na zoltaczke , potem wrocilem z zaswiadczeniem i skierowano mnie do anestezjologa jednak nie bylo miejsc wiec obylo sie bez anestezjologa zostalem wysłany do chirurga . niezbyt miła pani urolog kazala mi sie ogolic od pempka w dół )czego oczywiscie nie zrobilem Twisted Evil ) u chirurga kazano mi wypelnic jakies papierki i jazda, dostalem jakis zielony kubraczek w ktory mialem wskoczyc po rozebraniu sie do naga , dostalem zastrzyk (1) w ptaka po czym pan chirurg przystapil do krojenia , poczulem jakies łaskotanie i dowiedzialem sie ze juz teraz tylko trzeba zaszyc (cholernie nieprzyjemne uczucie) , pan doktor kazał mi kupic jakas smierdzaca masc za 2 zlote i tabletki przeciwbolowe (ibuprom fiutek) po zabiegu nic mnie nie bolało , przez 3 dni mialem opuchnietego ale zeszło został tylko siniak Confused szwy i zwłoki wedzidełka , jestem tydzien po zabiegu jutro ide zdjąć szwi i na kontrole (szwy nierozpuszczalne Exclamation ) ogolnie zabieg nie jest straszny bariera raczej jest tutaj wstyd . czekam az pozbede sie tych cholernych szwow i momentu w ktorym bede mogl wyprobowac sprzet po remoncie Very Happy . dla zakłopotanych tarnowian raczej omijajcie pania urolog z przychodni na sklodowskiej curie , co do jej kompetencji zawodowych nie moge sie wypowiedziec krytycznie lecz specjalnie miłej atmosfery sie nie spodziewajcie pozdrawiam
Powrót do góry
SamNieWiem



Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 10:09 pm    Temat postu: pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, też mam za krótkie wedzidełko i wiem, że będę się z tym musiał udac do lekarza. Dużo o tym czytałem i się nie boję, natomiast chciałem zapytać chłopaków, którzy mają to za sobą, jak to wygląda po zabiegu. Wiem, że przez miesiąc z sexu nici, ale czy potem jest już normalnie? I czy nie ma blizny, czy nie wygląda to jakoś brzydko, czy cuś? Jakby ktoś mógł jakąś fotkę, no chyba, że po prostu wygląda normalnie, jak gdyby nigdy nic, to byłoby najlepsze. Z góry dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
japan



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 4:08 pm    Temat postu: wędzidełko :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam pytanie odnośnie wędzidełka bo wydaje mi się że jest za krótkie jak jest penis w stanie wzwodu... Napletek ściągam normalnie. Jak penis nie stoi to napletek odciągam na maxa, ale kiedy mam wzwód moge odciągnać tylko za żołądź. Za żołędziem powstaje fałda skóry (napletka) i nie moge dalej odciągnąć bo boli i wędzidełko mocno trzyma. Martwie się gdyż moge mieć za krótkie wędzidełko Sad Jak odciągam napletek to jeszcze żołądż się pochyla w dół. Moge dac fotki.

Prosze o szybką odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 11:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A pytanie jak brzmi?

Tzn problem zbyt krótkiego wędzidełka jest dość powszechny. Napewno musi Twój "problem" obejrzec lekarz.

A "naprawa" tegoż "problemu" jest szybka i w sumie chyba bezbolesna w gabinecie lekarskim, krótki zabieg.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
japan



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie przeszkodzi to w życiu seksualnym ?? Jeśli to nie chyba nie ma potrzeby iść do lekarza... Bo w sumie wędzidełko jest dobre, ale jest penis jest w stanie wzwodu to napletek schodzi za żołądź i nie chce dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 12:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no w czasie stosunku to radziłabym uważać, może dojśc do zerwania wędzidełka, jeżeli akt będzie "mocny"
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
japan



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A zna może ktoś dobrych urologów we Wrocławiu lub okolicach ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
japan



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Acha... i jak to powiedzieć rodzicom ?? mam dopiero 16 lat i troche sie krępuje o tym gadac :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group