Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nati101



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 3:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie.. Przed tym nie działo się nic w tym dniu
A działo się to późnym wieczorem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 4:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja bym po tabletkę nie szła. No chyba że jakimś cudem spermę w okolice pochwy przenieśliście i dostała się do pochwy...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nati101



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 5:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kontaktu ze spermą na 100% nie miałam Smile

Dodano po 7 minutach:

A chciałabym tylko spytać jeszcze z ciekawości Smile
W takim wypadku w których dniach cyklu byłoby to na tyle niebezpieczne, że byłaby potrzebna tabletka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 6:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sperma przy pochwie tak ze jest na narządach, lub w niej w okreie płodnym. Czyli od tego 8 dc do tam chyba 17 wyszlo......
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nati101



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 9:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A w takim wypadku nie jest groźne to, że przed wytryskiem pojawia się ta "kropla" ? Znaczy preejakulat ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w dniach niepłodnych nawet wytrysk w środku nie jest niebezpieczny. tylko kwestia prawidłowego określenia tych dni
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Preejeakulat pojawia się non stop. Nie tylko przed wytryskiem. Bezpośrednio przed wytryskiem, czyli Twój facet wychodzi z Ciebie i już jest wytrysk, mogą się znaleźć w nim plemniki. I wtedy jest to niebezpiecznie w okresie płodnym.

Chyba, że jest to drugi stsunek pod rząd i partner sie nie umyje i nie odda moczu. Wtedy zagrozenie jest cały czas.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysia1175



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanie... bo uchlopakow jest rowniez wydzielany sluz i czy w nim sa zawatre plemniki ? i czy mozna zajsc w ciaze przez ten sluz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marysia1175 w tym plynie znajduja sie plemniki ale tylko na krotko przed wytryskiem. Pojawiaja sie tam w wyniku zjawiska tzw. Kropelkowania. Dlatego tez stosunek przerywany jest tak ryzykowny, i malo skuteczny, gdyz partnerowi wydaje sie ze "zdążył" a w rzeczywistości plemniki na krótko przed wytryskiem wydostały sie do preejakulatu a stąd już prosto do jajeczka i ciąża gotowa.
Zatem owszem plemniki są w preejakulacie ale na krótko przed wytryskiem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nati101



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 2:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje Nowicjuszko Smile
W Twoim ostatnim poście dowiedziałam się dokładnie tego co chciałam.
Ale i tak już wiem, że takie coś nie jest warte tylu nerwów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Następny
Strona 39 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group