Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.30

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uspokój sie i poczytaj troszke jak i kiedy może dojść do zapłodnienia. Nie ma szans na ciąże. Niby jakim cudem?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babeczka111111



Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WARSZAWKA
PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 2:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję za odpowiedź. mam nadzieję, że masz racje. w czwartek ide do lekarza...teraz siedzę i umieram z bólu... prawy jajnik mnie strasznie kłuje i mam nadzieję że to oznacza owulację a nie ciążę Sad((((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
damian00716



Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 8:56 pm    Temat postu: Re: Czy może być w ciąży ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

damian00716 napisał:
Uprawiałem sex z moją dziewczyną bez zabezpieczenia i obawiam sie , ze jest w ciąży, mianowicie przed wytryskiem wyciągnąłem penisa z pochwy i nastąpił poza nią wytrysk , lecz zauważyłem że ona jest strasznie mokra w okolicach pochwy stwierdziła że miała orgazm (przez pół godziny nie była w stanie nic zrobić) , no ale czułem wyrażny zapach spermy w okolicach jej pochwy , bliżej uda . Czy może być w ciąży?


odpowie ktoś ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 8:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wilgotność /mokrosc pochwy nie świadczy o obecności spermy Wink. Podczas stosunku czy chociażby podniecenia wydziela się płyn u kobiety majacy na celu ułatwienie penetracji. Jesli wytrysk nastapił poza to teoretycznie szanse są niewielkie. Jeśli sie obawiasz to zróbcie test najwcześniej w terminie spodziewanej miesiączki
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
milenka111



Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 2:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
Mam pewien problem, w sprawie którego chciałam zapytać.
Otóż, ostatni okres miałam 26 czerwca, mój cykl trwa 28-29 dni. Z soboty na niedzielę pieściliśmy się z chłopakiem. Pocierał swoim penisem o moje narządy, dotykał wejścia do pochwy, był wilgotny od preejakulatu, dodam, że to były moje dni płodne :/ Wcześniej i później pieścił mnie tam palcami, jednak nie był we mnie wcale, jestem dziewicą. Chciałam zapytać, czy istnieje możliwość zajścia w ciążę poprzez takie działanie? Przez preejakulat? ...
Bardzo proszę o odpowieź...Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2012 8:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie było wcześniej wytrysku to ciąża niemożliwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michuuuuu



Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Lip 13, 2012 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Masturbowałem się w jednym łóżku z partnerką. Wytrysk był bardzo obfity, spuściłem się na swój brzuch, oczywiście ręce też ubrudziłem. Wytarłem je o pościel, po czym stały się suche. Nie minęło 15 min, gdy moja partnerka poprosiła mnie o pieszczoty. Masowałem jej brzuch, także łechtaczkę i wargi sromowe. Palców do pochwy nie zbliżałem, a tym bardziej żaden z nich nie wszedł do środka. Dodam, że palce były suche, sperma była wytarta i zaschnięta, lecz nie umyłem rąk. Dziewczyna miała dni płodne, dało się odczuć śluz. Czy mogła zajść w ciążę? Pozdrawiam i liczę na to, że nie mamy się czego obawiać.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paulka18



Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2012 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam was na poprzedniej stronie opisałam swój przypadek, uspokoiłam się po waszej odpowiedzi jednak zastanawia mnie ten puls w brzuchu. Co to może być, wie ktoś??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2012 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIe ma szans na ciaże tak jak juz pisałam. Pulsowanie w brzuchu to nie dzidzia Wink Wink . Takie odczucia pulsowania ma wielu ludzi. Spokojnie i nie doszukuj się objawów bo nie jestes w ciazy
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paulka18



Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2012 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Ci bardzo że tak cierpliwie odpowiadasz na moje pytania Smile I oczywiście za uświadomienie że nie mam się czego bać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group