Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży part.25"

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mitek1171 poprzez analny sex nie zachodzi się w ciąże w żaden sposób. Odbyt nie ma połączenia z drogami rodnymi kobiety. Choroby jak najbardziej możliwe przenoszone są tą drogą. Jeśli sperma wydostanie sięna zewnątrz odbytu lub wytrysk byłby na zewnątrz w bardzo bliskiej odległości od pochwy i kobieta miała śluz płodny to minimalne ryzyko jest aczkolwiek nie wydaje mi się ...zbyt proste. Musiałbyś mieć wytrysk bezpośrednio na narządy rodne kobiety aby jakieś ryzyko było.
Pojedyńcze czy wielokrotne włożenie penisa bez wytrysku nie doprowadzi do ciązy w dni niepłodne.
Plemniki w zetknięciu z powietrzem bardzo szybko giną , sperma zasyca i wtedy nie ma już możliwości zapłodnienia. Jeśli plemnik po wytrysku nie znajdzie sięw śluzie płodnym to już koniec;)

mitek1171 Nie powielaj postów ....nie zgodne to z regulaminem. Czekaj cierpliwie na odpowiedzi

diabełek88 jeju ale namieszałaś....bałagan robisz jeśli umieszczasz te same posty w kilku tematach . Ty nie pilnujesz porządku na forum więc go proszę przestrzegaj a będzie ok. W przeciwnym razie posty bedą kasowane więc to zupełnie niepotrzebne.
Nie rozumiem ...wczoraj blada kreska? czy tylko Ci się wydawało? Dzisiaj negatyw więc nie ma hormonu ciążowego w moczu i tyle. A sprwdzałaś czy nie masz przypadkiem nadżerki ?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
diabełek88



Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam bardzo za wczorajszy bałagan:DVery HappyVery HappyVery Happy wybaczcie:*:*:*


Nie wiem co mi jest... a może testy słabe kupiłam... dzisiaj idę do lekarza to się dowiem co mi jest ale bardzo się martwię... wolałabym ciąże... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mitek1171



Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odpowiedz i sory za posty spowodowane mymi nerwami.

Jeszcze pytanko skad ta plamka po ktorej dziewczyna myslala ze to juz okres..?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moniulka82



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam małe pytanko od 3 dni bolą mnie piersi i nie mogę ich dotknąć,mój okres trwał 2 dni i był skąpy robiłam test po południu ale wyszedł mi negatywny jednak mam jakieś dziwne przeczucia że to ciąża nie wiecie może po jakim czasie można wykryć beta hcg we krwi??!?? Być może to moje przewrażliwienie, ale 2 miesiące temu miałam ciążę poza maciczną więc teraz wolę być ostrożna. Dziekuję za odp i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sanderus



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm skąpy tzn przypominał plamienie ? jeśli tak to bardzo prawdopodobne że to ciąża najlepiej zrób sobie test z krwi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mitek1171 pewnie jakies otarcie albo cos takiego.

Moniulka82 Bete najlepiej zrobic 14 dni po stosunku po ktorym mozliwa jest ciaza. Ale skoro mialas dziwny "okres" zapewne mylisz z plamieniem to mysle ze jesli jestes w ciazy to Beta bedzie wiarygodna. zrob test bo tez mi sie wydaje ze to moga byc objawy ciazy. Dla pewnosci warto zrobic BHCG bo testy apteczne lubia sie mylic.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moniulka82 ja w marcu poroniłam i teraz dłuugo czekałam na2@po zabiegu,bo aż43dni.objawy miałam takie same jak w 1ciąży,wszystko wskazywało na to,że znowu zaszłam w ciążę,ale okazało się,że poprostu mi się cykl aż tak wydłużył.Zrobiłam betę HCG i za mała była na ciążę.Więc tak jak dziewczyny polecają,zrób sobie betę,bo ona daje100%pewności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
diabełek88



Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 9:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny...
Byłam wczoraj u ginekologa.... i nie jestem w ciąży... Very Happy Wszystko mam ok tylko za mało hormonów stąd te plamienie i bolące piersi Smile Ale już mam na to tabletki więc będzie ok:) Nie mam żadnej nadżerki ani żadnej dziwnej choroby:) Powiem wam ,że na tym forum można się tylko dodatkowo zestresować... ale dziękuję wszystkim za pomoc :)pozdrawiam:* Miłego weekendu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

diabełek88 dodatkowo zestresować bo się sama nakręcałaś Wink. Wymyślałaś nie wiadomo co a my przecież nie wróżki. Możemy ewentualnie pogdybać co to może oznaczać . Niestety oznaczać może wszystko stąd trudno określić co właściwie jest danej osobie.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat z regulaminu forum

11 ) Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.

Prosilas o rade to jej udzielilysmy. Jak to wyglada z naszej perspektywy. My nie wróżki i z fusów nie wróżymy, miałaś objawy ciążowe miałaś więc proszę nie mieć pretensji tylko poczytać regulamin forum któr zaakceptowałaś.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group