Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.31

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emilly20



Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałam zapytać w takim razie jak rozpoznać typową miesiączkę i nie mylić tego ze zwykłym krwawieniem/plamieniem? Bo spotkałam się z opinią, że czasami ciężko rozróżnić i kobieta myśli, że ma okres. Szczególnie jak rozróżnić to podczas brania tabletek antykoncepcyjnych.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie w tym jest problem. U kobiet miesiaczkujacych mocno i obficie każde krwawienie-plamienie jest powodem do zrobienia kontrolnie testu.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emilly20



Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Sty 25, 2014 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to klops Razz U mnie jeszcze dodatkowo było w cały świat, raz okres był bardziej obfity, raz mniej, dlatego ciężko mi rozróżnić. Ale gdybym była w ciąży, to w tygodniu przerwy najpewniej nie wystąpiłoby W OGÓLE krwawienie, prawda? A jeżeli byłoby to zwykłe plamienie w ciąży, to byłoby to ewentualnie kilka plamek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nieona



Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uprawiałam z moim chłopakiem seks oralny, skończył w ustach. Po wszystkim się wytarł (chyba dokładnie) oddał mocz. Jakiś 30 min później włożyłam mu prezerwatywę i włożył go do środka, dość długo, bo w sumie to robiliśmy przerwy, więc zużyliśmy łącznie 3 gumki. Do wytrysku nie doszło. Ale panikuje, bo wychodzi na to, że dzień po zaczęły mi się dni płodne, ciężko je określić bo mam zwariowane cykle. Czy mam powody by się bać? Niech ktoś mądrzejszy ode mnie mnie uspkoi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paulka18



Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 03, 2014 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałabym się zapytać czy jest możliwość ciąży gdybym ja albo mój chłopak miał na palcu niewielką ilośc nasienia albo preejakulatu... Sytuacja wygląda tak, że nie pamiętam dokładnie czy dotknełam się tą ręką w miejsce intymne ale załóżmy, że tak tylę, ze najpierw na pewno dotykałam ubrania, chłopaka, w każdym razie na pewno nie dotykałam się w tym miejscu od razu po kontakcie z nasieniem czy też owym prejakulacie... Chciałąbym wiedziec, czy takie czynnnosci jak dotykanie ubrania, głaskanie itp zabija plemniki czy ta niewielka ilośc zdoła się wytrzeć.... Strasznie panikuje bo spóźnia mi się okres, ale od tygodnia bolą mnie piersi jak zawsze przed okresem, tyle, ze miałam ostatnio wiele stresu... Prosze jeśli możecie to odpowiedzcie. Z góry dziękuje i przepraszam za kłopot
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natuth



Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sx
PostWysłany: Pon Mar 03, 2014 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chciałabym się zapytać czy jest możliwość zajścia w ciążę, jeśli bawiliśmy się trochę z chłopakiem i doszło do wytrysku, miałam jego nasienie na ręce (jestem strasznie zakręcona i jak się czymś martwię to już na całego i zapominam cały przebieg wydarzeń, powiedział że od razu umyłam rękę. Odczekałam 5 minut, później na pewno wytarłam ręce o ręcznik. Pamiętam do tej pory, że miałam je suche. Zawsze okresy mam po 5 dni, tamtego dnia miałam 6 dzień okresu o czym chłopak mnie nie poinformował, ponieważ sama nie zauważyłam (kąpaliśmy się a końcówka nasiliła się pod koniec dnia), musiałam jakoś założyć podpaskę. Czy jest możliwość, abym przeniosła jakoś te plemniki na podpaskę? Od razu mówię, że zakładam ją zawsze ostrożnie, łapiąc tylko za płatki. Później ponownie umyłam ręce, zastanowiłam się i w razie ostrożności zmieniłam po raz kolejny podpaskę. Czy jest to możliwe?
Ostatni okres miałam 13.02, skończył mi się 19.03.
2) Bawiliśmy się po ciemku, nic nie było widać.. Ja siedziałam na pralce, on stał, jednak musiał stawać na palcach żeby dosięgnąć tam. Ocierał się o mnie penisem, jednak po wielu pytaniach mój luby powiedział że wtedy nie miał wzwodu, więc płyn nie mógł się wytworzyć. Dopiero gdy zrobiłam mu dobrze, ja nadal siedząc na pralce masturbowałam go ręką i on doszedł. Specjalnie ode mnie się lekko odwrócił, że tak powiem 'bokiem'. Później odczekując 5 minut poszłam umyć ręce. Dokładnie je umyłam, a następnie zauważyłam coś koło warg sromowych. Wyglądało podobnie do spermy, jednak wydaje mi się że był to mój śluz ponieważ był podobnej konsystencji. Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Nie czułam, aby do pochwy dostała się sperma, później już nic nie robiliśmy, tylko się wytarliśmy. POMOCY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Mar 04, 2014 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nieona bez szans na ciaże.
Cytat:
Chciałąbym wiedziec, czy takie czynnnosci jak dotykanie ubrania, głaskanie itp zabija plemniki czy ta niewielka ilośc zdoła się wytrzeć.... Strasznie panikuje bo spóźnia mi się okres, ale od tygodnia bolą mnie piersi jak zawsze przed okresem, tyle, ze miałam ostatnio wiele stresu... Prosze jeśli możecie to odpowiedzcie. Z góry dziękuje i przepraszam za kłopot

Paulka18 sperma zdolna jest do zapłodnienia bardzo krótko ( chodzi o warunki zewnętrzne). Musiałaby znajdować się na palcach i odrazu włożona do pochwy aby istniało ryzyko.
natuth nie ma mozliwości
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pelemele1



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 08, 2014 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
W piątek zabawialiśmy się z moją dziewczyną tj. petting itd. Na początku doprowadziła mnie do wytrysku ręką po jakiejś godzinie zaczeliśmy się dalej bawić m.in. włożyłem jej penisa do pochwy (sam żołądź) na kilka sekund. Dodam że po poprzednim wytrysku nie sikałem tylko umyłem penisa wodą z mydłem. I właśnie teraz moje pytanie jeśli przed włożeniem penisa (bardzo płytko błona raczej nie została naruszona) wyciekła mi kropelka preejakulatu w której mogły być ślady spermy po poprzednim wytrysku ale którą wytarłem przed wejściem (niezbyt dokładnie coś mogło zostać) i nie przebiciu błony dziewiczej jest duże prawdopodobieństwo ciąży ? Dodam że było to 3 dnia cyklu więc mogły to być dni niepłodne żadnego wytrysku w niej ani w okolicach jej narządów płciowych nie było jedynie ta kropla preejakulatu z resztkami nasienia z poprzedniego wytrysku. Jakiś tydzień temu zaczęła brać duphaston na wywołanie okresu bo jej się spóźniał jakieś 3 tygodnie (to akurat nie miało żadnego związku z naszymi zabawami) a na początku tygodnia dostała okresu i w czwartek zaczęła brać tabletki antykoncepcyjne sylvie20 na uregulowanie okresu. Podaje te informacje ponieważ nie wiem czy może to mieć jakieś znaczenie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 9:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To czy podczas pieszczot doszło do przerwania błony dziewiczej czy nie - nie ma zwiazku z zajściem w ciaze. Błona nie stanowi zabezpieczenia. minimalne szanse sa zawsze .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pelemele1



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 12:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli szanse są minimalne ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 37 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group