Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

37 stopni przez ponad 2 miesiace !!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Johnson819



Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 11:09 pm    Temat postu: 37 stopni przez ponad 2 miesiace !! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Borykam sie z takim problemem o toz to od ponad dwoch miesiecy mam 37 stopni..! Bola mnie oczy, nie moge czytac, z ogladaniem tv tez jest nie najlepiej. Mialam robione przeswietlenia pluc, zatok..tomografia glowy. Wszystko jest w porzadku. Cisnienie mam niskie, ale miesci sie w normie. W nocy nie moge spac. Nie mysle o jedzeniu, nie mam potrzeby jesc. Badania krwi takze sa w porzadku. Towarzyszy mi takze zmeczenie. Lekarze nie wiedza co mi jest. Czy to jest walsnie polska sluzba zdrowia? Nie mozna na niej polegac. Mam juz wszytskiego dosyc. Czy ktos z was wie co moze mi dolegac? A i mialam jeszcze probe tuberlinkowa- tez w normie. Prosze pomozcie, bo naprawde juz nie mam sily sie z tym wszytskim meczyc.

Dziekuje za wszelkie informacje i odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
figo77



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no taka jest polska sluzba zdrowia...
zrob jeszcze badania na kał na pasozyty i bakterie i oddaj do badania mocz i zobacz czy tam cos wykaze.i napisz czy cos wykryli
pozdrawiam i trzymaj sie!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group