Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.31

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emilly20



Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Sty 05, 2014 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uspokaja mnie to oczywiście w jakiś sposób, ale obawa pochodzi stąd, że towarzyszyły mi rozwolnienia (nie pamiętam już ile przed tą sytuacją) i stąd obawa Neutral Tabletki przyjmuję już pół roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich ... pisze w dosc nietypowej sprawie bo juz sama zglupialam. Ostatnia @ mialam 7 listopada w miedzy czasie wyjechalam do nl zas do niemiec. Mialam kontakt z facetem 27 list. Ale to nie byl sex tylkozwykle pociersnie bez wytrysku z jego strony . Chociaz on mial ten plyn ale nie sperme. Robila. Juz 3 testy i wszystkie sa negatywne.wiem ze zajscue w ciaze w taki sposob jest niemozliwe ale.... mige tez didac ze w pl okres juz troche mi sie poprzestawial tj: 7(11).30(09). 31(0Cool . Wydaje mi sie to gliwnue przez zmuane klimatu stres inny tryb zycia . Inne gidziny snu ciezza praca itp. Mige rowniez powiedziec ze sprawdzalam sobue szyjke i okolo 1 mc jest nisko i otwarta ale nadal nic.... mozevie mi cis doradxic ? A przy sprawdzaniu sxyjki w planiwanym terminie @ mialam sluz z domieszka mimimslna krwi przez jakies 3 dni . A ostatni test robilam 29 .12
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Sty 11, 2014 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

awaria nie ma szans na ciążę, bo jak skoro nie było wytrysku ? po za tym robiłaś test po terminie spodziewanej miesiączki, więc jak najbardziej powinien wyjść wiarygodny..po drugie miałaś dużo stresu, zmiana klimatu, ciężka praca, mało snu, zmiana godzin - to wszystko może wpływać na okres.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Inka91



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 2:07 pm    Temat postu: pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
jestem tu nowa. Czytając to forum postanowiłam zapytać się o coś. Wystąpił u mnie pewien problem. Otóż 17.12 miałam ostatnią miesiączkę. Z moim chłopakiem kochałam się bez zabezpieczenia dn. 27.12. wytrysku nie było w środku, jeszcze po wyjściu minęło dobre kilka minut zanim zakończył. Zdziwienie moje sięgło zenitu kiedy 3.01.2014 dostałam krwawienie (dwa tyg przed spodziewaną miesiączką). Było ono troszkę mniej obfite niż podczas okresu. Żadnych dolegliwości nie miałam. Kiedyś zdarzyło się, że dostałam miesiączkę tydzień wcześniej. Boje się rzekomej ciąży. Testu nie robiłam. Żadnych dolegliwości wskazujących ciąże też nie posiadam. Jedynie bolą mnie piersi i podbrzusze (jak zawsze przed okresem) albo ze strachu przed ciążą. Jak myślicie czy jest możliwość, że mogę być w ciąży?
P.S wybieram się z tym do ginekologa, bo się martwię.
Pozdrawiam
_________________
Inka91
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krwawienie ile trwało?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Inka91



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krwawienie trwało 6 dni. Była to krew czerwona i taka w kolorze brązu. W krwi były również skrzepy. W czasie miesiączki zazwyczaj krwawię w nocy tu tego nie było, tylko rano jak wstałam to luneło ze mnie Razz

Dodano po 4 minutach:

Do tej pory cykle były regularne trwały 26/28 dni. Tak jak pisałam wcześniej nie doszło do wytrysku we mnie. Partner wyszedł i minęło kilka minut zanim doszedł (jeszcze nawet poszedł do łazienki dokończyć). Zdaje sobie sprawę z tego,że to były moje dni płodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Inka91



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 21, 2014 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, byłam dziś u ginekologa. Pani ginekolog kazała zrobić test ciążowy ponieważ macica jest lekko powiększona.
Zrobiłam test - wynik NEGATYWNY.
Czy to oznacza, że nie ma ciąży? (jeszcze powtórze test jutro z porannym moczem).
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emilly20



Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 8:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć. Ostatnio prowadzona była w moim miejscu pracy dyskusja na temat tego, czy kobieta będąc w ciąży może mieć okres? Zdania były tradycyjnie podzielone, ja uważam, że jest to niemożliwe, bo niezapłodniona komórka obumiera, więc występuje okres, także jak kobieta w ciąży może mieć okres skoro komórka została zapłodniona? Oczywiście zaraz posypały się "przykłady" jak to jakaś ciotka ich matki ze strony babki miała okres w ciąży, ale konkretnych i namacalnych przykładów na to nie ma. Ja rozumiem, że może występować plamienie podczas pierwszych tygodni lub w momencie, gdy zarodek się zagnieżdża, ale serio.. okres w ciąży? Więc jak to w końcu jest? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Inka91



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 9:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak z tym jest. Często się słyszy lub czyta jak któraś tam miała okres i była w ciąży.
Ja zrobiłam dziś test z porannego moczu, wyszedł negatywnie. Jedna kreska - nie ma nawet tej drugiej ledwo widocznej jak niektóre piszą po forach.
Jeszcze w weekend powtórze dwa testy z porannego moczu.
Ale myślę, że skoro dwa wyszły negatywnie to jest chyba ok?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Inka bez szans na ciążę. Stosunek bez wytrysku w środku, okres i testy negatywne....nie ma co ciągnąć tematu.
Odnośnie"okresu"w ciąży. Nie ma czegoś takiego ale krwawienie lub plamienie. Okres to nazwa która stosują kobiety umownie nazywając krwawienie. Tak czy inaczej może wystąpić krwawienie w pierwszych miesiącach ciąży które kobiet mylą z okresem. Stad później takie nieporozumienia związane z nazewnictwem.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 36 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group