Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywot plemnika - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 12:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej nie. Plemniki w takich warunkach sa w stanie przezyc kilka minut, ale nie kilka godzin.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fuxik



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zapytać czy wytrysk (nie na miejsca intymne) w wyniku pettingu pod prysznicem w czasie ciągle lecącej wody jest niebezpieczny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O ile umyjesz rece przed dotykaniem partnerki to nie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fuxik



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Partnerka jest ze mna pod prysznicem i dotyka mnie doprowadzając do wytrysku. Ja jej nie dotykam. Nasienie laduje w bliżej nieokreślone miejsce, a napewno nie jest kierowane w stone narządów rodnych kobiety po czym natychmiast jest splukane wraz ze strumieniem wody. mniej więcej tak to wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karni



Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 29, 2014 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprawa wyglada tak, dziewczyna robi mi to reka, dochodzi do wytrysku, ona ma sperme na dloniach po czym wyciera dlonie w chusteczkę, lezymy okolo 7-10 min po czym idzie siusiu i ta owa reka i przy pomocy papieru toaletowego wyciera wiadomo co, cipcie Smile jest dzien po okresie. Jakies ryzyko istnieje? Czy plemniki juz dawno zginely?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fortminorx



Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Wrz 30, 2014 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@karni
Cytat:
Jakies ryzyko istnieje? Czy plemniki juz dawno zginely?


Nie jestem zbyt doświadczonym forumowiczem, ale z mojego, męskiego punktu widzenia, nie widzę podstaw do obaw Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przemo0001



Dołączył: 05 Paź 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie proszę o podtrzymanie na duchu bo już 2 noc nie mogę zasnąć sprawa wygląda tak ze

onanizowałem się wytarłem ręce w papier (lecz zapomniałem umyć ;/)
poszedłem zjeść kolacje jakieś 10min potem zrobiłem łózko jakieś 2minuty
rozłożyłem koc kołdrę poduszki położyłem się za jakieś 15-20min przyszła dziewczyna i włożyłem palec do jej pochwy najpierw było sucho po paru razach pokazał się śluz z tego co czytałem był on ciekły.

i tu mam pytanie czy po tych 30-45min mogły na palcach zostać plemniki zdolne do zapłodnienia?Czy po tylu czynnościach i dotykania ubrań mogły one zostać w jakiś sposób na ręce.

Dodano po 10 godzinach 51 minutach:

czy mógłby ktoś odpisać na powyższe pytanie proszę o szybka odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przemo0001



Dołączył: 05 Paź 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 08, 2014 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

żyje tu jeszcze ktoś na forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Polar



Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka postów wyżej masz odpowiedz na swoje pytanie Smile

nowicjuszka napisał:
Raczej nie. Plemniki w takich warunkach sa w stanie przezyc kilka minut, ale nie kilka godzin.


Ryzyko jest zawsze choć w Twoim przypadku wydaje mi się ono znikome, w ciążę zajść nie jest w cale tak łatwo, są ludzie, którzy długo się starają by mieć dziecko, aczkolwiek jak życie pokazuje często ciąża pojawia się tam gdzie nikt jej nie wygląda.

Swoją drogą nie rozumiem po co trzepiesz jak za pół godziny ma przyjść dziewczyna Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martabielec



Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ryzyko zawsze jest - ale tak minimalne że nie warto brać go pod uwagę w tym przypadku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Następny
Strona 36 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group