Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowanie- pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arbi



Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 9:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam Pytanie bo sytuacja jest podobna do czytanych tutaj lecz tez rozni się od pozostałych. Kochalismy sie w 14 dzien cyklu, dzien plodny na 100%. Stosunek trwał dośc długo, jednak do wytrysku nie doszło w ogóle, wydaje mi sie że kontroluje sytuacje, podniecenie było, jednak jak wyżej pisze wytrysku nie. Martwi mnie to kropelkowanie które występuje przed wytryskiem no i fakt że to dni plodne. Na drugi dzień moją dziewczyne bolały jajniki (owulacja ?). Na tabletkę po się nie zdecydowalismy po rozmowie z lekarzem ze wzgledu na zdrowie partenrki. Moje pytania to jak duze jest ryzyko zajscia w ciaze, bo ze jest jestem swiadomy, i kiedy mozemy zrobic w miare dokladny test ciazowy. Kochalismy sie w nocy 25/26 grudnia 2009. okres powinien byc okolo 8 stycznia. Dziekuje za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arbi jesli nie doszło do wytrysku to nie ma mowy o ciazy. plemniki pojawiaja sie tuz przed wytryskiem wiec jesli było do niego daleko to mozesz byc spokojny,aczkolwiek sex w dni płodne bez zabezp. nie jest madrym posunieciem,chyba ze Wam nie robi roznicy powiekszenie rodziny.Dni płodne to nie zabawa. sluz podczas tyhc dni pomaga plemnikom w dotarciu do komorki.
nie lepiej kochac sie z gumka? przynajmniej jak jest niebezpiecznie..

test mozecie wykonac najwczesniej po 14-16dniach od stosunku. wczesniej wynik bedzie nieprawidłowy.
tabletke po zazywa sie wowczas gdy dojdzie do wytrysku w dni płodne.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arbi



Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Duzo czytałem... nie wiem juz czy na tym forum... ale czytalem tez o testach ktore wykrywaja juz po 6-dniach inna informacja ze minimum 10... na ile to prawdziwe info mam nadzieje dowiedziec sie tutaj Smile
i czytalem tez o badaniu krwi.... po ilu dniach je mozna ???
co z tym bolem jajników na drugi dzien ?
pozdrawiam i dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystkie testy nalezy robic minimum 14 dni od stosunku, zarowno te z krwi i te z moczu.

Co do 6 dniowych to nalezy doliczyc jeszcze 7 dni ... wiec to jest pewnego rodzaju chwyt martekingowy. Najbezpieczniej jets robic testy 14 dni od stosunku wtedy jest 100% pewnosc ze test bedzie wiarygodny (w przypadku testu z moczu no roznie bywa bo czaem bywaja wadliwe) dlatego zaleca sie robienie BHCG - z krwi.

Bol jajnikow moze byc spowodowany a) stosunkiem b) owulacja.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym raczej stawiała na owulacje. tym bardziej ze to był 14 dzien Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arbi



Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak duża mozliwość ciąży ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 6:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie doszlo do wytrysku to zadna.

chyba ze wyciagnałes i tuz po tym nastapiła explozja..???

jesli nie to nie masz sie co martwic ale na przyszlosc radze uwazac. 14-15 czy 16 dc to duza szansa zajscia w ciaze
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope pod warunkiem ze dojdzie do wytrysku wewnatrz, lub zaraz po wyjsciu z partnerki. Jesli wytrysku nie bylo w ogole to nie ma co mowic o ciazy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 12:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi tak wiem Razz ale to chyba jasne ... Razz wiec nie dodawałam Cool Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arbi



Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odpowiedzi, jednak co ,mnie najbardziej nurtuje to że stosunek był dośc długi.. czy ma to jakies znaczenie ???

cytowanej explozji. nie bylo wcale...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 34 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group