Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Śluz podczas ciąży ..?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi - aha, rozumiem, dziękuję za odpowiedź Wink a jeszcze jedno pytanie: ten "indywidualny śluz" pojawia się we wczesnej czy w późniejszej ciąży .. ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie ze we wczesnym stadium...

Czasem jest najlepiej zrobic test ciazowy niz gdybac i doszukiwac sie objawow Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 9:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus123tak jak już wiele razy pisałyśmy śluz w ciąży jest sprawą bardzo indywidualną . Na początku ciązy zupełnie niczym się nie różni od śluzu który ma się w drugiej fazie cyklu. Później jest zależne od ilośści progesteronu i jest albo mokro albo sucho a wygląd i konsystencja zależy od kobiety. Kompletnie nie ma sensu sugerować się śluzem w wypatrywaniu domniemanej ciązy bo to nie jest wyznacznik i nic nie pomoże.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi i tosia81 - dziękuję za odpowiedzi, macie racje, nie ma czym się sugerowac, śluz płodny może oznaczac zarówno owulacje jak i "indywidualny śluz" w ciąży, tak samo śluz niepłodny może oznaczac i to i to .. Wink

dziękuję i pozdrawiam Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olesiak



Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczynki mi tescik dal wynik pozytywny i jestem w 6 tc ciazy a moj sluz raz jest bialy i gesty a raz bezbarwny i rozciagliwy jak w dni plodne .... jak myslicie to normalne ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olesiak napisał:
hej dziewczynki mi tescik dal wynik pozytywny i jestem w 6 tc ciazy a moj sluz raz jest bialy i gesty a raz bezbarwny i rozciagliwy jak w dni plodne .... jak myslicie to normalne ???


Gratuluję Wink). Śluz - jak najbardziej normalny i prawidłowy
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nomatma



Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 08, 2012 7:40 pm    Temat postu: już nie wiem co robić Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pod koniec sierpnia kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia ale nie doszło do wytrysku. 5 września miałam normalny okres. niestety teraz nadal go nie ma. przez ostatnie 2 tyg miałam bardzo dużo sytuacji stresujących. czy to może być przyczyną opóźnienia okresu? mogę być w ciąży jeśli miesiączka wystąpiła 7 dni po stosunku?

----- Pisz w odpowiednich tematach----tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nomatma Mało prawdopodobne, że to ciąża. Najlepiej zrób test, który wyjaśni czy to ciąża czy coś jest nie tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co oznacza biały nawet bialutki nie za gęsty sluz.Czy to jest oznaka przyjścia miesiaczki i przy tym ból piersi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

grudkowaty?
wg mnie dni niepłodne i nic wiecej.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Następny
Strona 34 z 35

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group