Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Śluz podczas ciąży ..?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sunrise



Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Sunrise dnia Wto Gru 22, 2009 10:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byc moze owulacja ci sie przesunela przez antybiotyki. Wszystko jest mozliwe;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorka55



Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie moze troche niezwiazane z tematem, ale ze sluzem ktory zauwazylam u siebie. dzis juz jest 7 dzien, kiedy on wystepuje -jest przezroczysty, czy mam prawo sie niepokoic? dziekuje z gory za odpowiedz.

---Jeśli wiesz,że pytanie nie związane z tematem to dlaczego piszesz? Są odpowiednie tematy i tam proszę zadawać tego typu pytania. ---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przezroczysty ciagnacy sie jest to oznaka dni ploodnych.
bialy nieciagnacy sie jest oznaka dni niepllodnych
jesli sluz nie ma zabarwienia zoltego badz ostrego nieprzyjemnego zapachu to nie ma powody do obaw
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorka55



Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale czy normalna rzecza jest, ze ten sluz trwa juz 7 dzien?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dni płodne trwaja ok 8-10 wiec nic w tym dziwnego ze sluz nadal wystepuje Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj brzuch tak szybko nie rośnie;)
Biały lepki sluz o konsystencji kremiku jest śluzem normalnym w drugiej fazie cyklu i trwa do miesiączki
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lukasz6341



Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam takie pytanie.najpierw wszystko wyjasnie:moja dziewczyna ma cykle 31 dniowe 14 lipca zaczal jej sie okres a 18 skonczyl 23 odbylismy stosunek ale nie bylo wytrysku w srodku a wczoraj 25 jak zajmowalem sie nia palcami to miala taki gesty ciagliwy sluz ale wieczorem mowila ze jak poszla siku to dwa razy wyplynelo cos takie ciemne i malo tego bylo.moje pytanie jest takie czy to moglo byc plamienie charakterystyczne dla ciazy?a drugie po jakim czasie moze takie plamienie wystapic bo to byl w sumoie 3 dzien wiec moze to bylo dlatego ze zaczynaly sie jej dni plodne?czekam na odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewuszki mam takie pytanie, na które chciałabym poznac odpowiedź:

czy w ciąży w dniach, kiedy miałoby się dni płodne jakby ciąży nie było występuje przeźroczysty, ciągnący się śluz o konsystencji białka kurzego (śluz płodny) ?

no, może prościej: czy w ciąży występuje taki śluz Cool ?

z góry dzięki za odpowiedź i sorka za dziwne pytanie Rolling Eyes Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lukasz6341

Cytat:
14 lipca


W woli ścisłości jestes pewien ze myslisz o lipcu a nie o sierpniu?
Dziewczyna ma regularne cykle? Bo jesli lubia jej sie skracac to kochaliscie sie na granicy dni plodnych. Czy wytrsk nastapil odrazu po wyjsciu z partnerki?
Sluz byl plodny wiec nic dziwnego, bo ma dni plodne. Plamienie, prawdopodobnie okoloowulacyjne... wiec nie ma powodow do obaw, na przyszlosc uwazajcie bo teraz juz byl stosunek na granicy dni plodnych a pamietaj ze zeby doszlo do zaplodneinia wytrysk nie musi byc w partnerce... wystarczy spoznic sie ulamek sekundy, tobie sie bedzie wydawalo ze zdazyles - a test wyjdzie negatywny...

Plus123
Sluz podczas ciazy jest indywidualna sprawa, niektre kobiety maja sluz "ala płodny" inne "ala niepłodny" a jeszcze inne nie maja go wcale. Na to nie ma reguły.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Następny
Strona 33 z 35

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group