Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Temperatura w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
taka35



Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ZAKLICZYN
PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja beta wynosi 2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, to nie ciaza tylko zaburzenia hormonalne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klonik



Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 4:47 pm    Temat postu: Podwyższona temperatura. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!! mam jedno krótkie pytanie i mam nadzieje że szanowne koleżanki mi pomogą Embarassed . Jestem w 24 dniu cyklu, od 14 dni moja temp utrzymuje się od 36.8 do 37.3 co mam o tym myśleć?? przez ostatnie dwa dni czuje się dziwnie pobolewa mnie głowa i czuje się zmęczona. temp mierzę co dziennie o 6 rano oczywiście przed wstaniem z łóżka. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. Laughing

---Nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne. Zapoznaj się z REGULAMINEM---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

klonik, podwyższona temperatura ciała utrzymuje się od owulacji do okresu, zazwyczaj spada kilka dni przed nim .. a ,może skoro źle się czujesz to zaczyna brać Cię jakaś choroba (grypa, przeziębienie itp.) ? czy Twoje pytanie jest związane z obawą przed ciążą może ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze,że jest podwyższona ponieważ świadczy to o odpowiedniej fazie lutealnej. Spadnie przed okresem lub w trakcie . No chyba,że jesteś w ciąży.
AA ta temperatura mam nadzieje jest mierzona w odpowiednim miejscu Laughing ( pochwa , odbyt lub usta?)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klonik



Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może szanowne koleżanki macie rację, może to tylko hormony. dowiem się za około 8 dni no chyba że jakiś poślizg czasowy. temp mierzę w odpowiednim miejscu więc chyba jest ok Wink

Dodano po 4 minutach:

Dzięki za pomoc tosia81 dopiero raczkuje na tym forum. a pytanie nie jest z obawy przed ciążą a wręcz przeciwnie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż Wink Temperatura generalnie powinna byc podwyższona przez minimum 10 dni . Zazwyczaj jest to 14-16 dni. Jeśli jest dłużej to już powód by zrobić test ciążowy. Mi wyszedł pozytywny już w 10 dniu podwyższonej temperatury. Bladzioch bo bladzioch ale dwie kreski były Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

e tam temperatura Razz najlepsza jest beta i tyle Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klonik



Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosiu81 dzięki za odpowiedź, mi już ta temp utrzymuje się 15 dzień zawsze jest albo 36.9 albo 37.1 ale ja spokojnie poczekam do terminu @ a wtedy już będę pewna tego. Mam nadzieje że masz rację Rolling Eyes . Pozdrawiam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrob bete a nie przezywasz Smile po co ten stres.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Następny
Strona 32 z 33

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group