Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Temperatura w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zobaczysz zajdziesz w ciaze wtedy kiedy sie najmniej bedziesz tego spodziewac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam nadzieje...a powiedzmi Skoro okres wczesniej powinnam dostac 25lipca....dostalam 31lipca...ktory trwal 6 dni....18 i 19 lipca bolal mnie jeden jajnik (jak zawsze w jajeczkowanie) a my kochalismy sie 20lipca to czy sa szanse ze takiego dnia tez mozna zajsc w ciaze?? Zawsze okres mam co 30-31dni...ale ten sie jakos opoznil....dodam ze 22 zaczely bolec mnie lekko piersi co wcale nie musi nic oznaczac...a temperatura wynosila sprawdzajac od wtorku 37.2...moj sluz jest bialy,gesty i bardzo malo widoczny...i tak jakby moja macica stala sie werzsza...nie wiem teraz czy to objawy na okres czy moze nam sie udalo i moge byc w ciazy??Czy mozesz mi napisac co o tym myslisz...i jakie moze byc prawdopodobienstwo w tym przypadku ze ciaza jednak jest Smile Z gory dziekuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pogubilam sie. Piszesz o lipcu a mamy sierpien. Ale w sytuacji ktora opisujesz jest jeszcze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze. Z tym ze niewielkie bo plemniki potrzebuja troche czasu zeby do jajeczka dotrzec i w tym czasie kiedy dotra moze juz byc za pozno na zaplodnienie.Najlepsze efekty daje rozpoczecie wspolzycia przed owulacja kiedy tylko pojawi ci sie sluz plodny. Plemniki w tym sluzie moga przetrwac nawet piec dni wiec beda sobie juz czekaly kiedy jajeczko bedzie gotowe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak pisze o lipcu bo 25 lipca powinnam dostac okres tyle ze dostalam 31 lipca...teraz mamy sierpien wiec czekam albo na okres albo na bobaska Smile mianowice opoznil mi sie 6 dni...wiec moze to cos da.... Smile Dlowo "moze" tez daje jakoas nadzieje....pozostalo mi tylko czekac.....OBY... Smile
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to biegnij do apteki po test Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anula.d



Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 6:57 pm    Temat postu: podwyższona temperatura Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie
czy utrzymująca się od pięciu dni podwyższona temperatura na pięć dni przed okresem, przy 35 dniowym cyklu, daje nadzieje na dzidziusia? nie jestem przeziebiona. jutro rano zrobię test z porannego moczu, ale już dziś chciałabym poznać parę opinii na ten temat. staramy się bardzo intensywnie o dziecko od 4 m-cy.
pozdrawiam i proszę o odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dam sobie jeszcze 4,5 dni....piersi mnie bola ale nie tak jak na okres...a zawsze mialam twarde jak balony i nie moglam ich dotknac.....teraz bola ale nie tak bardzo. A powiem Ci szczerze ze moja mama zaszla w ciaze z siostra 22 dnia cyklu...bo wrocila wypoczeta z urlopu i tak jakos wyszlo... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak sie nie myle...to temperatura spada do normalnej gdzies okolo tygodnia przed okresem...jesli zas jest sie w ciazy utrzymuje sie do dnia spodziewaniej miesiaczki i dalej....ale nie radzilabym sie sugerowac temperatura....my staramy sie od pol roku Smile i jak nrazie tez nic nie wychodzi....w sumie zrob test...bedziesz pewniejsza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj sprawdzana temperatura...37.2... Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podwyzszona temperatura moze byc objawem roznych chorob czy nawet stresu. No ale ciazy nie mozna tutaj wykluczyc. Badz dobrej mysli.Mam nadzieje ze jednak tym razem to bedzie dobra nowina. Pozdrawiam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Następny
Strona 3 z 33

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group