Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak całować kobietę / mężczyznę

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BoczaS



Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat trochę stary jest ale i tak napisze coś od siebie, otóż ja doszedłem do wszystkiego sam tak w miłości jak i w życiu szczerze mówiąc wychowała mnie ulica rzadko przebywałem w domu ale nie żałuje.
Dużo czasu spędzałem z moją dziewczyną i polecam wam tyle:
Jeśli się do niej przytulacie przyłóżcie usta do jej bocznej części szyi jeśli to zaakceptuje znaczy że lubi to miejsce identycznie z ustami (w sumie która dziewczyna nie lubi być całowana w usta Shocked moja to uwielbia) od naszego pierwszego pocałunku minęły może 3 godzinki do "lizania się" to był chyba najlepszy moment (nie mowie o sexie Wink ) Mam 15 lat i uwierzcie mi że mnie do seksu aż tak nie ciągnie wolę poczekać i wybrać odpowiedni moment jak wspominałem mam 15 lat a ze swoją dziewczyną jestem od lat 4 może wydać się wam to szczenięcą miłością ale zapewniam że taką nie jest

Osobiście Nie Polecam Poradników Twisted Evil Wolę Do Wszystkiego Dojść Sam Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group