Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle żołądka w czasie ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To dobrze,ze z narzadami wszystko ok i ze masz pewnosc,ze Twoja fasolka jest!!! Daj znac co ginekolog Ci powie,mam nadzieje,ze wyjasni Ci wszystko,powie ktory tydzien itp itd!! Pozdrawiam!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
astraya



Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok w poniedzialek mam ustalona wizyte, jutro odbior badan takze w poniedzialek wszysttko powinni mi objasnic mam nadzieje ze tak zrobia.. co do tej pani doktor moja znajoma ją prowadzila i mowi ze jest to dobry ginekolog nie widzi podstaw by ja osadzac ze jest zla bo duzo mowi i trzyma pacjentki po 30 min na wizycie wiec moze mnie tak zlewala bo to pierwsza wizyta i moze dlatego bo pewnie stwierdzila ze bez badan to nie ma co mi mowic Smile ale dobrze ze zyczliwy urolog mnie poinformowal o wszystkim dam znac jak sie tylko dowiem dziekuje za wsparcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mysle ,ze to,ze to byla pierwsza wizyta to nie ma znaczenia!! nie powinna Cie tak potraktowac i tyle!! to jest lekarz....i ma obowiazek sie zaopiekowac i jesli nie masz badan,to na te badania wyslac.no ale tak sie nie stalo...3maj sie i mam nadzieje,ze dowiesz sie co i jak w poniedzialek i ze wszystko bedzie dobrze!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
astraya



Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 02, 2011 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jutro ginekolog a dzis juz mam wyniki badan ogolnie ponoc sa dobre, bo przy mojej chorobie skory niektore moga byc podwyzone i przy ciazy tez a to wyniki :









jutro dam znac co ginekolog powie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 02, 2011 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz slad bialka w moczu i troche podwyzszone wyniki krwi,ale nie ma sie co sugerowac,bo w ciazy normy sa inne takze poczekaj do jutra! mam nadzieje,ze lekarz Ci wszystko wyjasni co i jak. powodzenia!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Nie Paź 02, 2011 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oprócz moczu,wszystkie badania są ok. taka ilość leukocytów w moczu świadczy o stanie zapalnym. Morfologia w ciąży może taka być, i jest wszystko ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
astraya



Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 03, 2011 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za wsparcie :)Na stan zapalny bodajze dostalam nystatyne tym razem nie tylko dopochwowo ale takze tabletki do lykania Smile mam nadzieje ze to pomoze, bo mam jeszcze problem z hemoroidami Sad i to taki jakbym rodzila tylkiem a potem tylko krew w toalecie Sad bol okropny.. ale pani doktor powiedziala ze powino od nystatyny mi przejsc wszystko... Ginekolog okazala sie w miare w porzadku dosc konkretna (moze miala wtedy zly dzien )a ja tez sobie pewnie ukoloryzowalam bo bylam wstrzasnieta wiadomoscia o ciazy i ten stresik, moj pierwszy raz hehe Smile Tym razem zabralam na badanie mamę ze sobą, żeby podglądała czy tak ma wyglądać badanie czy ta ginekolog jest ok w sumie nie ma zastrzeżeń, dodatkowo mam skierowanie na grupe krwi, hiv itp i za 3 tygodnie mam sie pojawic. Mnie nie mowila, ktory tydzien ale w ksiazeczce ciazy, ktora mi dano mam wpisane 7 tyg : ) Pozdrawiam :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 8:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

astraya A czy leczysz te hemoroidy ? Podczas ciąży i porodu naturalnego niestety hemoroidy najczęściej dają znać o sobie ze zdwojoną siłą. Czasem profilaktycznie można użyć różnych maści - Posterisan, Procto-glywenol (czopki tylko po konsultacji z lekarzem)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group