Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zbyt długi okres

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mitek1171



Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka wielkie thx za odp Smile jak zawsze pomocna dzieki jeszcze pytanko ile takie krwawienia moga trwac? tak to pierwsze opakowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 12:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mogą różnie, ja miałam małe krwawienia i plamienia przez całe pierwsze opakowanie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mitek1171, jeżeli plamienia nie ustaną po 3cim opakowaniu tabletek, to dziewczyna powinna pójść do ginekologa, bo prawdopodobnie będzie to oznaczało źle dobrane tabletki. nie pod względem skuteczności tylko po prostu dopasowania do stanu hormonalnego dziewczyny Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mitek1171



Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jednak mam kilka pytań dotyczących tabletek.. smiem rozumiec ze jesli moja dziewczyna dalej krwawi itd to juz okolo 14dzien to jest to normalne przy pierwszym opakowaniu?? Jesli niewezmie np tabletki to krwawienia /plamienia ustana>?? Teraz dostanie inaczej okres niz normalnie bo po okolo 21 dniach tak? ale jak go poznac skoro ciagle ma plamienia<niejestem dziewczyna moze glupie pytanie> czytalem sporo i mysle ze jestli w tych 7 dniach niewystapi krwawienie to jest itak ok bo jest to pierwsze opakowanie tak? (pytania zadaje jak male dziecko:P)



Bardzo dziekuje za odpowiedzi bardzo lubie to forum gdyz wiem ze jak jest problem to tutaj ludzie na niego odpowiedzą Smile dziekuje ... gdyz to nie pierwszy nasz problem iwasze trafne odpowiedzi Smile

prosilbym o odpowiedz na powyzsze pytania Smile dziewczyna krwawi nadal 19dzien.. ale coraz slabiej.. tak sie jej wydaje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
omadzia5



Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 3:01 pm    Temat postu: witajcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam długie miesiączki i nie regularne nie raz są to cykle 40,50 ,60 dniowe,2 razy zdarzyło mi się 70dni nie mieć okresu.A jak już jest to 10dni murowane albo dłużej.Mam mięśniaka 8.09.09 idę na operację jego wycięcia.Może to coś zmieni.Oprócz tego biorę luteinę na wyregulowanie,nie wiem czy to coś da.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rynka



Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, mam pewien problem..

Zaczęłam brać swoje pierwsze tabletki, Sylvie 20, pierwszego dnia okresu - dokładnie w ubiegły wtorek. Jednak ten okres jakoś ustał, w środę i czwartek było to drobne brudzenie. W piątek już w porządku, niby okres "powrócił". Dodam, że teraz ten okres trwa nadal.. nie jest to jakieś mocne krwawienie, ale zawsze krwawienie i to trwa już 10 dni !
Domyślam się, że organizm się przyzwyczaja itp, ale kiedy powinnam się martwić i udać się do lekarza w razie gdyby (nie daj Boże..) krwawienie nie ustąpiło?

Z góry dziękuję za odpowiedź. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli będzie trwało powyżej 7 dni, ale będzie to krwawienie a nie plamienie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ziutula



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdynia
PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 5:53 pm    Temat postu: prawie miesiąc mam okres..... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 49 l. od 1,5 m-ca zażywam ORGAMETRIL 5 mg 1 x dz. Od 26.06 mam krwawienie. Na początku był mocny, duże skrzepy potem ze 2 dni nic i teraz cały czas plamienie i skrzepy niewielkie. Lek cały czas biorę.Nie miałam nigdy długich okresów 5-7 dni max. Do tego mam duszenie- problem z oddechem. Co prawda, choruję na astmę ale mam wrażenie ze to nie jest duszność astmatyczna / nie te objawy /. Przy tej duszności mam ucisk wokół pasa dość silny i nie mogę chodzić wyprostowana tylko zgięta prawie w pół. Ostatnie moje wyniki krwi to 9% hemoglobiny-/dlatego mam ten lek na zatrzymanie okresu + lek na krew /. Ciśnienie mam w granicach 150/95 czasami 110/65 /mam przepisany AGEN 10/. Proszę o radę....



temat został przeniesiony emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nookej



Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 4:03 pm    Temat postu: zdecydowanie za długi okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.
mam niecałe 17lat i okres dostaje juz od 5lat.
zawsze trwał on ok7-9dni. dziś mam 18 dzień.
do lekarza jestem umówiona dopiero za 2tyg, bo wcześniej nie było terminów.
wie ktoś może jaka jest przyczyna aż tak długiego krwawienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cardis1



Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 9:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj!
Zapewne nie zauważyłaś że tu nie ma lekarzy,więc niewiele się dowiesz.
Ja bym proponowała porozmawiać ze specjalistami(ostatecznie nic nie kosztuje a zawsze to pomoc czy porada)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group