Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy raz, błona dziewicza a ciąża - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kwiatek23



Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam pztanie i bardzo proszę o szybką odpowiedź.
Otóż sprawa jest taka - 2 stycznia po raz pierwszy kochałam się z moim chłopakiem, niestety bez zabezpieczenia. Ponieważ mnie bolało, to po przebiciu błony dziewiczej - gdyż był to mój pierwszy raz - mój chłopak wyszedł i do wytrysku nie doszło. Więc nastąpiło tylko przebicie błony.
Ale teraz mam watpliwości, ponieważ od kilku dni boli mnie podbrzusze - tak jak bym miała dostać okres, który powinien się pojawić 20 stycznia. Czy to może być ciąża? Poradźcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kwiatek23 bole brzucha o niczym nie swiadcza. Jesli jednak wytrysku nie bylo w Tobie, i nie nastapil zaraz po wyjsci z Ciebie to ciaze mozna wykluczyc. Na nastepny raz radze kupic gumki jesli nie chcecie zostac rodzicami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kwiatek23



Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 6:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do wytrysku nie doszło we mnie i zaraz po wyjściu również nie. Na następny raz na pewno kupimy gumki. Czy nawet jeżeli była to koncówka plodnych dni to ciąże w tym wypadku również można wykluczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 6:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak mozna wykluczyc. SkoAczkolwiek na nastepny raz wiedzac ze masz dni plodne zastosujcie jakies zabezpieczenie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dr Marcin



Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 1:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Plemniki poza penisem lub pochwą bardzo szybko wysychają i giną. Zapłodnienie poprzez wprowadzenie plemników palcem lub czymkolwiek innym niż penis jest praktycznie nie możliwe. Dziewica tak samo jak każda kobieta jest podatna na zajście w ciąże. Bądź spokojna w ciąży nie jesteś.

Pozdrawiam Marcin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a po co powtarzac czyjes zdanie?
Neutral

jedna odp starczy...chyba ze dodałbys cos o czym autorka nie wie..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lukasz90



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 1:10 pm    Temat postu: Okres po stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam . Mojej dziewczynie spóźnia się okres po pierwszym razie . Powinna go dostać 2 dni temu . Jesteśmy trochę zestresowani tą sytuacją . Niby seks z prezerwatywą ale zawsze są wątpliwości . Czy rozpoczęcie współżycia ma coś wspólnego z opóźnianiem się okresu oraz czy wpływa na to również stres ? Proszę o pomoc .


Przyłączyłam do pokrewnego tematu. Nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne. / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lukasz90 tak rozpoczecie współżycia może opóźnić miesiączkę, to się często zdarza. Wiadomo hormony szaleją w takiej sytuacji i pojawia się stres przecież... więc to wszytsko ma wpływ na regularność miesiaczek. Jeśli była prezerwatywa nie pękła ani nic takiego to ciąże mozna wykluczyć. Jeśli jednak się stresujecie, mineło 14 dni od stosunku zróbcie test. Na pewno będzie negatywny, ale być moze to was uspokoi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lukasz90



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 1:32 pm    Temat postu: . Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za szybką odpowiedź . Poczekamy jeszcze z 2 dni i zrobimy ten test jeśli okres nie przyjdzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mlodzieniaszek



Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam 17 lat i planujemy z moją dziewczyną odbyć pierwszy stosunek. Oczywiście nie chcemy jeszcze dzidziusia, zatem moje pytanie brzmi następująco. Czy prezerwatywa (firmy durex zakupiona w aptece) w połączeniu ze stosunkiem przerywanym oraz dniami niepłodnymi dałaby mi 100% pewność na wykluczenie ciąży? Czy w przypadku zsunięcia się prezerwatywy lub pęknięcia szanse na ciąże są duże? Słyszałem wiele opinii o tym czy w preejakulacie znajdują się plemniki zdolne do zapłodnienia i mam mętlik w głowie. Chciałbym by nasz pierwszy raz był przyjemny i nie wiązał się z późniejszym stresem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group