Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Swędzenie, pieczenie, dziwne upławy - zbiorczy.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli to grzybica to ja bym radzila zglosic sie do lekarza a nie samemu sie leczyc, oczywiscie dziewczyny dobrze radza ale tak czy siak lekarz to specjalista i oprocz porad dziewczym zglos sie do lekarza Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emi napisał:
polecałabym ci tantum rosa bardziej do irygacji pochwy, tzn do przemywania wewnatrz.zeby to zrobic potrzebna jest taka jakby pompeczka która mozna zkupic w aptece koszt około 20 zl, ale naprawde działa. dobre sa takze globulkki dopochwowe na takie infekcje, mozna kupic bez recepty koszt ok 10 zł.mi przeszło jak reka odjoł.pozdrawiam


emi, ja się nie zgodze z tą irygacja. tantum rosa bardzo dobre do przemywania, ale trzeba pamietać, że irygujac pochwe wypłukuje się pozytywną florę bakteryjną, która odnawia sie przez 72 godziny! przez tak długi czas jest niesamowicie łatwo dopiero złapać jakąs infekcyjke, grzybka czy bakterie patogenną.

oczywiście, ja zawsze polecam przede wszystkim lekarza i zrobienie posiewu z antybiogramem, bo uważam, że leczenie "na oko", bez odpowiedniej diagnozy jest o d**e potłuc. jednak w przypadku wizyty np. za tydzien czy dwa tygodnie (bo różne sytuacje sie w życiu zdarzają), to warto już próbować onawiac swoja flore bakteryjną samemu łykając lactobacillusy i pomagając swojej mikroflorze się bronić przed patogenami.
natomiast co do globulek dopochwowych, to szczerze mówiąc odnosze się sceptycznie, bo mam wrażenie, że wszystko wypływa, wycieka i nic nie pomaga. ciesze się, ze zrobili juz takie do łykania. zresztą z tego co wiem, to maja podwójne zastosowanie (wiele kobiet stosuje i doustnie i dopochwowo lacibios f i sobie chwali).
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanie moj ostatni okres trwal 2 dni a zawsze trwal 5 dni i teraz mialam sama krew a teraz mam jestem w 20 dniu cyklu i mam bardzo duzo bialego sluzu i nawet gdy sikam to razem z sikami wylatuje mi taki bialy gesty sluz co to moze byc czym moze byc to spowodowane bardzo prosze o odpowiedz a i jeszcze moj cykl zazwyczaj trwa 30 dni a czy jest mozliwos ze jestem w ciazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy to normalne ze po okresie pare dni mam brazowy sluz?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie śluz miesza sie z resztkami wydzieliny okresowej - to nic nadzwyczajnego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 19, 2006 8:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy wie ktos moze dlaczego dopiero teraz ta wydzielina okresowa ze mnie "wychodzi" a nie w czasie okresu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Gru 19, 2006 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiele kobiet tak ma Smile to poprostu powoli okres sie konczy i dlatego tak jest Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 19, 2006 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

'pituszka' ma kompletna racje:)

niektore kobiety tak maja, ja na przyklad tez:) Takie 'uplawy' trwaja jeszcze 3-5 dni po okresie:)

nie martw sie zatem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 12:19 pm    Temat postu: upławy, swedzenie itp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tydzien temu powinnam dostac okresu ale go nie dostalam za to mam bardzo duzo bialego sluzu o bardzo nie przyjemnym zapachu od paru dni dodatkowo bardzo sedza mnie i piecza wargi sromowe zaraz przy pochwie co to moze byc ?? czy moze przez to spoznia mi sie okres ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapewne jakas mala grzybica. Odwiedz ginekologa - pomoze szybko i skutecznie.
Okres teoretycznie moze sie troszku opoznic od tego. Do tego jak dojdzie sres itp itd to nie ma sie czym martwic. Do lekarza i juz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 3 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group