Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne----temat specjalny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 95, 96, 97  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Popieram wypowiedź Pawła i uważam że dziewczynki w tym wieku sa jeszcze bardzo naiwne. Facet w wieku 21 lat potrafi byc bardzo cwany.
Poza tym nie spotkałam sie nigdy żeby chłopak w tym wieku na poważnie zainteresował się o 6 lat młodszą dziewczyną(no chyba że w wiadomych celach).






___________________________________________
DZIEWCZYNY, UCZCIE SIE NA CUDZYCH BŁĘDACH,
NIE POPEŁNIAJCIE ICH SAME
___________________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
EMKA
Gość









PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 7:00 pm    Temat postu: WASZE ZDANIE Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nio to jest wasze zdanie ja sie z nim spotykam juz wiele miesiecy i jest przystojnym facetem laski za nim ganiaja ale jednak nie idzie do innej tylko jest przy mnie bo sama o sobie tez nie moge powiedziec ze jestem brzydka mam powodzenie u chlopakow jestem jedna z tak zwanych kochanych lasek przez wszystkic wiec duzo chlopakow rowniez i mna sie interesuje jak nim laski jestesmy razem i jest nam dobrze wypowiedzi innych nas nie interesuja a ja wierze w jego dobre intencje Wink
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w takim razie gratuluje wam udanego związku i życzę powodzenia na przyszłość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama wiara w jego intencje nie wystarczy.Po prostu jeśli się kochacie i jemu zależy na Tobie,to powiedz mu o swoich obawach i zacznijcie się zabezpieczać Exclamation Seks to nie żarty,a dziecko to nie zabawka Exclamation Nie będę oceniać jak głębokie i prawdziwe jest Wasze uczucie,to nie moja sprawa.Swoją drogą jak zareagowali Twoi rodzice na Wasz związek?Bo chyba nie są naiwni i nie myślą,że chodzicie za rączki i gracie w warcaby?Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
roza
Gość









PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 9:15 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

udalo sie:P
Powrót do góry
Ona22
Gość









PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 10:23 pm    Temat postu: pomocy!!!! proszeeeeeee Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochałam się z moim chłopakiem 5 dni po okresie...NIE "SKOŃCZYŁ WE MNIE"....przynajmniej nie czułam ale jestem pewna że nie bo zdążył..... Mam pytanie....jakie są wtedy dni?? płodne czy nie płodne.....?? szukałam info w necie ale....różnie to z tym bywa....mój cykl trwa ok.32 dni.Można zajść w ciążę ..." na takich warunkach" ???????
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

5 dzień po okresie może być dniem płodnym,ale do wytrysku nie doszło więc nie przejmuj się.Po prostu spokojnie poczekaj do miesiączki Very Happy a w razie jej spóźnienia zrób test ciążowy.Pozdrawiam i powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 10:53 am    Temat postu: dni płodne czy nie płodne? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.mam 22 lata, ostatnio bardzo rozrególował sie mi okres wiec nie wiem kiedy w moim cyklu mam dni płodne akiedy nie.teraz okres niby powinnam juz dostac bo 28,04 a wciaz go nie mam. Cztery dni temu kochalam sie ze swoim chłopakiem do Końca,wczoraj znów do Końca.Czy mogło dojść do zapłodnienia???Nie stosujemy zadnej antyloncepcji,tylko stosunek przyrywany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 11:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W przypadku nieregularnej miesiączki nawet lekarzowi będize ciezko określi dni płodne i nie płodne.

Rozumie iż tym razem był to pełen stosunek z wytryskiem w środku (tak zrozumiałem do końca).

Więc możliwość zapłodnienia jest.

Najlepiej poczekać do nastepnej miesiączki (chodz tutaj występuje problem obliczenia daty), w razie jej braku zrobić test ciążowy (może być z krwi jest dokłądniejszy - na obecność hormonu hcg - koszt około 25 zł można go zrobić praktycznie w każdym laboratorium).

Jedno mnie zastanawia, dlaczego kobieta mająca 22 lata (podejżewam żę partner jest rówieśnikiem - chodz moge sie mylić) nie pomyślała o zabezpieczeniu wiedząc że nie jest wstanie przewidzieć dni płodnych.
No chyba że chce zajść w ciąze, ale to też nie zbyt roważne. Dobrze by było abys poszła do lekarza i najpierw uregulowała miesiączke a potem planowała takie rzeczy Smile

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mika



Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam takie pytanie obecnie jestem w 18 dniu cyklu i zauważylam dziwny sluz, jest on biały i dosc rzadki ze czuje jak mi leci, czuje tez lekki ból krzyza prosze powiedzcie jak sadzicie czy to jest śluz płodny i moze mam jajeczkowanie czy moze sa to jakies niepokojące upławy bo z tego co wiem to śluz płodny jest szklisty i ciagnący i czuje sie wilgotnosc pochwy a moj jest biały ale wilgoci to nie czuje hmm co o tym sadzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 95, 96, 97  Następny
Strona 3 z 97

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group