Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kostniak

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justynka101



Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wcale nie rośnie..;/
Posłuchaj.. Mi tez jeden lekarz mówił,że ten rodzaj guza nie rośnie.. Ale!! Moja droga..Tak naprawde,kostniaki rosną,lecz bardzo powoli... Przeciez nie urodzilysmy sie z guzem !!.. To bzdury.. Mam pelne zaufanie do moich lekarzy..Wiem ze to dzięki nim jest dobrze;*Lekarze proponowali Ci juz jakis sposob usuniecia tego guza?? Mi najpierw proponowano usuniecie poprzez naciecie luku brwiowego..No ale kostniak okazal sie zbyt duzy...
A widze ze my w tej sytuacji jestesmy do siebie podobne bardziej niz myslalam...Wink Kostniak w tym samym miejscu..Hmm..Ja mialam operacje w pazdzierniku,a w listopadzie 18ste urodziny;) Świętowałam je;) Balam sie,że mi sie nie uda,ale jednak ....
Najwazniejsze to byc dobrej mysli!! Zawsze mi tak powtarzano..
To pochodzisz z okolic Poznania,tak?
A ja cieszę się,ze mogę Ci jakoś pomoc...
Całuję;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewela17



Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No widzisz lekarze sami nie wiedza jak się maja.Nie rozumiem jak można wo gule lekceważyć chorobę tak jak lekarze u których byłam najpierw.Ja tez tak właśnie myślę że przecież to diabelstwo z kąś się wzięło,nie spadło z kosmosu.U mnie lekarze zastanawiają się czy mam go od jakiegoś czasu czy od urodzenia bo tego nie wiedza.U mnie podejrzewają jeszcze kostniaka zatoki szczękowej,dopiero badanie KT ZATOK wykaże czy coś tam jest po prawej stronie.Na zwykłym zdjęciu wykazało ze prawa stronę mam spuchniętą i myślą ze tam tez się już coś buduje.Mam nadzieje ze jednak badanie niczego mi nie wykaże złego oprócz tego z zatoce czołowej.Lekarze na razie mi nie powiedzieli jak będzie wyglądać moja operacja ale jak byłam u OTOLARYNGOLOGA to kobitka jak zobaczyła tego kostniaka to wmurowało ją w krzesełko,bardzo się dziwiła że taki duży.Dziś mam taki straszmy ból głowy ze 3 godziny po szkole spałam.Na szczęście dziś jeszcze nauki nie miałam ale nie wiem co to będzie dalej.Biorę tabletki przeciw bólowe i już w tej chwili one nie pomagają i nie wiem co teraz zrobić w razie bólu,chyba muszę się przejść do jakiegoś lekarza po jakiś lek bo ja muszę jakoś funkcjonować.
Ja mieszkam 100 km od Poznania ale to najbliżej odemnie do jakiej kolwiek kliniki.Tam są profesorzy wiec myślę ze nie będzie tak źle i że swoje urodziny jakoś będę mogła świętować.Ciesze się ze jesteśmy do siebie podobne i ze możemy sobie tutaj popisać Smile.
DZIĘKUJE ZA WSZYSTKIE INFORMACJE,ONE DUŻO DLA MNIE ZNACZĄ.
papa :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynka101



Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sa lekarze i "lekarze"... Nic sie nie bierze bez przyczyny.. Ja w ubiegłym roku duzo czasu spedzilam w szpitalu i wogole.. Opuscilam niestety troche czasu w szkole.. Ale dalam rade.. Wszystko nadrobilam z Baaardzo dobrym rezultatem.Na razie skup się na zdrowiu.. To jest teraz najwazniejsze..J Miło,ze mozemy wzajemnie podnosić sie na duchu;))
Papa;**
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewela17



Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim mam na imię Ewelina.
W sierpniu dowiedziałam się że mam kostniaka,dzisiaj jestem już po operacji.Operacje miałam 16.02.2010,operacja była poważna i najgorsze w tym wszystkim jest to że kostniak URÓSŁ.Przez 6 miesięcy kostniak urósł z 3cm na 5-6 cm.
Jeszcze przed operacją wierzyłam że to nie rośnie ale człowiek dopiero wie jak jest na prawdę kiedy sam doświadczy.
Także trzymajcie się wszyscy i mam nadzieje że nie u wszystkich rośnie w takim tempie JAK U MNIE.Pisze to tutaj żeby się ktoś nie zdziwił tak jak ja,że kostniak urusł.
POZDRAWIAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malena81



Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 7:36 pm    Temat postu: kostniak Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam :cry:dzisiaj dowiedziałam się że mam kostniaka . jestem załamana. może ktoś poleci mi jakąś dobrą klinikę i lekarza :cry:pomóżcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dzidek64



Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mialem operacje w 2000r. W zatoce czolowej mialem kostniaka ok.1cm, wiertara wierca dziurke i wycinaja,bylem w szpitalu kilka dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dzidek64



Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 5:39 pm    Temat postu: Witaj Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

justynka101malena81Mialem operacje wycieli mi kostniaka,w 2000r kilka dni spendzilem w szpitalu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aneta.G83



Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 12:01 am    Temat postu: Kostniak Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Szukam do płatnej ankiety osób, które chorują na kostniaka.
Ankieta trwa 10 minut a firma płaci 50 zł.
Ankieta jest telefoniczna

Czy byłaby Pani zainteresowana?
Pozdrawiam

Dodano po 1 minutach:

Witam,

Poszukuję osób chorujących na kostniaka do płatnej ankiety.
Ankieta jest telefoniczna, trwa 10 minut a firma płaci 50 zł.
Czy byłby Pan zainteresowany?

Pozdrawiam
Aneta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group