Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy zwiazane z penisem

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 11:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm członek jest to bardzo wrażliwa strefa mężczyzny jak i równeiż skóra na nim jest delikatna i podatna na podrażnienia. Dosyć logiczne jest że skóra podrażniona i tak, uleagjąca otarciu, staje się czerwona o bolała.
Od ilu dni ma to zaczerwienienei? jak często współżyciecie? Moze warto poczekac kilka dni i poczekac aż to zblednie. Bo stosunki tylko podrażniają to zadrapanie. Jeśli po powstrzymaniu się od stosunków, przez kilka dni w dalszym ciągu by owa sytuacja miała miejsce, radzę udac się do dermatologa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sabazius



Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 7:32 pm    Temat postu: Ból napletka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam taki problem od dłuższego czasu miewam bóle napletka ale po masturbacji mowie po dla tego że po "wytrysku" czasem boli mniej a czasem mocniej. Bardzo proszę o pomoc bo chciał bym już odbyć stosunek ale się wstydzę że po 5 minutach powiem koniec bo boli mnie "napletek"
Proszę o pomoc!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 7:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sabazius Jeśli to nie jest stulejka, to może być problem z wędzidełkiem (za krótkie). Może to być też jakaś infekcja, musisz udać się do urologa, on napewno Ci pomoże i będzie ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sabazius



Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maiłem stulejkę jak byłe mały. A bez urologa się nie obejdzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sabazius jeśli to trwa cały czas, to niestety trzeba sprawdzić u lekarza co się dzieję bo będziesz się męczył. Być może jest to właśnie związane ze stulejką, może trzeba coś skorygować. Nie ma co się bać, lekarz jak każdy inny, kobiety też chodzą do ginekologa i jakoś żyją Smile Najpierw udaj się do lekarza rodzinnego i poproś o skierowanie do urologa. Sprawdź i zapisz się jak najszybciej, bo pewnie do urologa trzeba będzie troszkę poczekać na wizytę. Nie zaniedbaj tego, bo jak widzę "dokucza" Ci ta sytuacja, zresztą nie może być tak, że coś boli. Być może to błacha sprawa i szybko lekarz się z tym upora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jabus



Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 5:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzeba zadziałać z grubej rury. Ja byłam u lekarza, który przepisał trioxal. Brałam przez dłuższy okres czasu i podziałało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group