Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Usunięcie toksyn z organizmu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 6:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale wydaje mi się, że tych kropel raczej nie wolno pić z herbatkami ziołowymi..... czy one w gorącej a nawet ciepłej herbacie nie stracą swoich właściwości? No bo woda niegazowana jest zimna, a herbata ziołowa to całkiem co innego. Albo się mylę..... proszę o poprawienie mnie jakbym coś źle napisala Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja czytałam na stronie producenta, że najlepsza jest czysta woda źródlana, można też pić lekkie herbatki ziołowe (ale nie herbatki owocowe).
No i wydaje mi się, ze raczej nie dodawać kropli do gorącej herbaty tylko do letniej/ciepłej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dodawanie kropel do letnich, a nawet zimnych herbatek ziołowych to jeszcze może jakoś ujdzie, ale tak czy inaczej ja jestem za dodawaniem ich do butelki z wodą, bo po pierwsze ten sposób jest najlepszy, a po drugie dodaje te krople raz dziennie i dawkuje sobie picie.... jestem leniwa po prostu i nie chce mi się wkraplać ich 3 razy dziennie Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem ogromną fanką herbatek ziołowych, tylko ciekawe czy te krople można pić każdymi ziołami. A z tą wodą to u mnie może być problem, bo przypuszczam że gazowana odpada, a niegazowana to kojarzy mi się źle- z badaniami, operacjami itp. brrr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arpka



Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja znów odwrotnie - nie znosze wody gazowanej. Mam po niej masakrycznie wzdęcia Smile Terapia oczyszczająca mi podpasowała - nie dośc że tania to jeszcze wymaga jedynie picia wody niegazowanej którą uwielbiam. Stanie przy garach i gotowanie cudotwórczych , bardzo drogich obiadków z produków których szukasz parę godzin latając po sklepach to nie dla mnie. Pracuję i nie mam czasu na skomplikowane gotowanie - napewno nie codziennie. Gdyby nie kropelki heel to bym napewno nigdy nie zabrała się za oczyszczanko. A tak wiosenne porządki zrobiłam nie tylko w ogrodzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group