Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

3 miesiące plamienia nieregularnego w ciąży

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukashekluk



Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 7:50 am    Temat postu: 3 miesiące plamienia nieregularnego w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Staramy się z narzeczoną o dzidzie. Wszystko wskazuje na to że się udało tylko jedno mnie ciągle zastanawia. Ale o tym napisze za chwilkę.
Piersi bolą przy delikatnym dotyku, są ciemne brodawki i widać żyłki na nich. Bruszek jest większy i zaokrąglony. Przytyła sporo bo jeszcze 2 miesiące temu mogłem ją podnieść i sie nie męczyłem, częste lecz przerywane bóle głowy, kręgosłupa u dołu. I myślę że nie będę się już więcej rospisywać o objawach. Napiszę o co chodzi, a więc chodzi o to że od 3 miesiecy trwają plamienia/okresu. w 1 miesiącu zaczął się 1 dzień przed planowanym terminem trwało 4dni. W 2 miesiącu podobnie trwało 3 dni. Dziś w 3 miesiącu zaczął się 3dni przed planowanym okresem. Czy mogę wiedzieć czym to jest spowodowane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lukashekluk, zdarzają się takie plamienia w ciąży, udajcie się najlepiej jak najszybciej do ginekologa na konsultacje.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Troszkę nie rozumiem... jest w ciąży czy tylko wam się wydaję,że jest? Jakieś test były robione??
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi się wydaje, że Twoja narzeczona nie jest w ciąży..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lukashekluk



Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 12:05 am    Temat postu: w Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nastja napisał:
mi się wydaje, że Twoja narzeczona nie jest w ciąży..


Udało się nam. Brzuszek zaczyna się powiększać. na przełomie miesiąca widać duże zmiany. Jeszcze miesiąc temu był delikatnie większy teraz już jest 2 razy taki. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 7:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lukashekluk, ale czy Wy TYLKO przypuszczacie, że Twoja dziewczyna jest w ciąży??? Czy robiliście test ciążowy? Skąd macie pewność? Odpisz najpierw na te pytania.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie albo sobie z nas jaja robisz albo coś jest nie tak....Odpowiedz na nasze pytania ? Robiliście test ciążowy. Potwierdziliście ciąże czy tylko " przytycie " waszym zdaniem sugeruję odmienny stan
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

laski spokojnie. jego ponad tydzien juz nie ma wiec pewnie sie nie pojawi. napisał co wiedzial i znikł. tacy sa faceci Razz mysla ze wiedza wszystko a tak naprawde nie wiedza nic o cyklach,owulkach itp Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Confused no tak...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group