Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

2godzinna przerwa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
juli



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 12:02 am    Temat postu: 2godzinna przerwa? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Czy jeżeli spóźnie się z przyjęciem tabletki 2h to coś się dzieje? Wyrzuciłam ulotkę od tabletek, a pamiętam, że coś tam o spóźnieniu było napisane. Biorę Logest - pierwsze opakownie. Zawsze biorę tabletkę o 21, dzisiaj zapomniałam i wzięłam o 23. A i czy normalne jest to, że od początku brania tabletek ciągle krwawię? Okres miałam przez jakies 15 dni, a teraz ciągle musze używać wkładek higienicznych, bo 'zostawiam' czerwono-brązowe plamki. Przez to wszystko czuję się oslabiona i nie raz leciała mi juz krew z nosa. Czy to może być przez to, że np. tabletki mi nie służą? (nie są dostosowane do mojego organizmu?)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dwie godziny opoznienia w przyjeciu tabletki to nic strasznego,nie masz o co sie niepokoic.A jesli chodzi o te plamienia,to przez pierwsze 3 miesiace moze sie tak dziac,ja mialam podobnie jak bralam cilest i tez czulam sie oslabiona,ale u mnie to po 3 m-cach nie zniknelo i przerwalam branie tych pigulek,bo jak sie okazalo poprostu mi nie sluzyly.Teraz biore yasmin i nie mam zadnych skutkow ubocznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group