Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne----temat specjalny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 95, 96, 97  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciekawski
Gość









PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 11:53 pm    Temat postu: prosze!!!!!!!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze dpowiedz ktos jak najszybciej bo normalnie nie wytrzymam Razz Mam niby 18 lat ale na dziecko jeszcze gotowy nie jestem:P Prosze pomozcie dajac jak najszybciej odpowiedz. Z góry dziękuję :*
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jest w ciazy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
CIEKAWSKI
Gość









PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 12:49 am    Temat postu: ????? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pROSZE?? nIEWIEM DO MNIE PISALES TO MOGE PUJŚĆ Z TOBĄ BO NIEBARDZO WIEM O CO CHODZI:p MOZE SLABO KAPUJACY JESTEM:p PROSZE ODPOWIEDZCIE NA MOJE PYTANIE!!!!! I W ILU PROCENTACH TA ODPOWIEDŹ JEST REALNA :p Surprised
Powrót do góry
:D
Gość









PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KOBIETA napisał:
Nie jest w ciazy.
TO BYLA DO MNIE DOWPIEDZ JAK TAK TO PROSZE TRPSZKE JASNIEJ WIEM UPIERDLIWY JESTEM ALE WIECIE CHYBA JAK TO JEST:p dziękuję :* kOBIETKA PRZEPRASZAM ALE W POSCIE WYRZEJ NAPISALEM DO CIEBIE JAKO DO HLOPAKA WIESZ URZYLEM JAKEIGOS ZWROTU JAK DO CHLOPAKA WYBACZ I ODPOWIEDZ BO TO ZE ZDENERWOWANIA
Powrót do góry
ciekawski
Gość









PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to co nikt mi nie odpowie:(((((((((
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciekawski jezeli dziewczyna miala miec okres nastepnego dnia to niemożliwe jest zajscie w ciąże Smile

a biorąc pod uwage ze mieliście zabezpieczenie - i przypuszczam ze prezerwatywa nie pękła,nie zsuneła sie itp to biorąc ogółem wszystkie wiadomości - możecie spać spokojnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciekawski
Gość









PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 3:43 pm    Temat postu: CO I JAK ??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam Probe moze mi ktos dokladnie napisac kiedy kobieta ma dni płodne a kiedy nie płodne??? I może jaka jest najskuteczniejsz metoda zabezpiwczenia sie co poprostu daje 100% ze kobieta nie zajdzie w ciąże??
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma metody 100% Smile

aby najlepiej wyliczyc dni płodne proponuje kalkulator płodności
[zakaz linkowania na forum]

aby mieć dużą pewnośc ze nie dojdzie do zapłodnienia najlepiej używać 2 środków antykoncepcyjnych - np. krem + prezerwatywa , globulki + prezerwatywa , tabletki + globulki itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciekawski :D
Gość









PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Acha dzięki za rade. A tak żeby mozna bylo bez prezerwatywy to kiedy mo bo slyszalem ze duzo lepiej ale nie prubowalem bo się boje:P
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lepiej nie ryzykować - szczegolnie jezeli partnerzy sa w wieku dorastania.Jeżeli nie chcesz użyć prezerwatywy to zastanówcie sie nad tabletkami lub samymi globulkami.

pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 95, 96, 97  Następny
Strona 25 z 97

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group