Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spóźniony okres (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulka18



Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak czytam go chyba już 10 raz i wbijam sobie do tej tepęj głowy że nie ma mozliwości.... ale tak jest jak się człowiek za dużo naczyta....potem tylko strach i panika i nagle wszystkie objawy nie istniejącej ciąży...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Veji



Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2012 12:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Was. Zwracam się do Was z następującą sprawą. Otóż, mojej dziewczynie spóźnia się okres już 2 dzień ( powinna była go dostać w piątek, 04.05. jak narazie nie ma nawet objawów). Cykle ma zazwyczaj 28 dniowe. Tzn do lutego używała anty. hormonalnej i miła 28-30 dniowe cykle, natomiast od odstawienia miała 28-29 dniowe. Takie spóźnienie widzę u niej 1 raz, aczkolwiek mówiła mi, że w przeszłości ( brzmi wyniośle a mamy 23 lata dopiero:P) miewała cykle i po 35 dni- zdarzało się. W tym miesiącu, po dosc dlugiej swiatecznej przerwie kochaliśmy się dopiero 15.05. Ja odczuwałem mega napięcie tam na dole, i tak się na siebie rzuciliśmy, ze poczatkowo kochaliśmy się bez zabezpieczzenia.. kiedy czułem ze jest mi coraz lepiej, ale wiedziałem ze do orgazmu jeszcze chwila ( nie na zasadzie, ze juz dochodze i musze wyjsc, ale ze, powoli się 'zbiera") wyszedłem i założyłem gumkę i kontynuowaliśmy. W ciągu miesiąca jeszcze max dwa razy kochaliśmy się bez (potem zakladalem gumke po tej chwili), ale króciutko i do orgazmu było zawsze daleko. W kazdym razie na pewno na 100% nie doszedłem w niej ani razu. Miesiąc płynął, zbliżał sie cykl ku końcowi a tu objawów brak... jedyne co to pms i bolesne piersi przez jeden dzień, lekko nabrzmiałe, większe..i tyle. nic więcej. Nie wiem czemu takie opóźnienie jest. Faktem jest, że w tym miesiącu miała sporo pracy, zarówno studenckiej jak i zawodowej, była, prawie, notorycznie przez to zmęczona, stres był w związku z pracą no i te nagłe upały może też jakiś wpływ miały..trochę się obawiam, bo mija dziś kolejny dzień, a objawów brak. Co innego, że podczas ostatniego cyklu lekko ją zabolało u dołu i od razu prawie dostała miesiączki:P. Ona oczywiście jest spokojna, w ogóle nie martwi się mówi że niedługo na pewno będzie i że cytat " hormony buzują".. ale ja zaczynam się powoli martwić. Co ot ym sądzicie? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź!! Pozdrawiam:))

Dodano po 52 minutach:

a i jeszcze chciałem dodać, przed stosunkami, podczas których byłem w niej "bez" penis był zawsze czysty i przed parokrotnie oddawałem mocz. takie małe p.s. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Veji, myślę, że nie masz powodów do obaw, gdyż ani raz z tego co piszesz nie doszedłeś w niej i że do orgazmu było daleko, a nie kilka sekund Smile skoro okres się spóźnia dlaczego nie wykonacie testu ciążowego ? moim zdaniem nie macie się co stresować skoro było tak jak piszesz.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm a ja mam takie dosc dziwne pytanie . ostatni raz kochalam sie z chlopakiem jakos w grudniu od tego czasu zaczol mi sie pie.. okres . bylam u pani ginekolog prywatnie . i bylo wszystko ok brak jakiego kolwiek zarodka wiec przepisala ,mi tabletki na wywolanie okresu wzielam 2 tab i okres byl . w kojejnych mc albo przychodzil sam ale z opuznieniem albo byl on wywolany tabletkami . wydaje mi sie ze piersi mi urosly troszke. i mam twardy brzuch . i wlasnie to jest dziwne mogla bym nie zauwazyc tego ze jestem w 5 mc ? albo moge byc w 5 mc czy raczej mam cos z hormonami bo ja juz tego nie ogrniam ostatnio okres mialam 22 marca puzniej 30 kwietnia a teraz czekam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

5 miesiąc....nierealne.
Zbadaj sobie hormony. Wyklucz pco. JA bez tabletek też okresu nie miałam i związane było to własnie z pco
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co to jest tp pco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Czw Maj 31, 2012 8:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosto opisując - jest to choroba jajników * nieprawidłowe ich funkcjonowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Maj 31, 2012 8:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz cały dział o tym Wink. PCO- policystyczne jajniki
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 7:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!Pisze w sprawie ciąży.Zastanawiam się czy mogę być w ciąży.Po pierwszej ciąży miałam regularny okores zawsze 19 dnia każdego miesiąca cykl 31 dni.Dwa lata kochalismy sie bez zabespieczenia i było dobrze.Jeżeli dobrze pamiętam to 24 maja miałam okres i od tego czasu nie dostałam okresu potem znowu kochaliśmy się 20 i 23 .czerwca i te dwa razy było we mnie i zastanawiam się czy mogę być w ciązy.Robiłam test i wyszedł negatywny może to jeszce za wcześnie.Ostatnio wymiotowałam i piersi mi bolą i brzuch.nawet myślałam,że może to okres będzie i dalej nic.Właśnie nie wiem czy to może być możliwe żebym była w ciaży.Czekam na odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
los_abrazos_rotos



Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 06, 2012 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześc dziewczyny!

Słuchajcie, mam do was pytanie! Jestem bardzo zaniepokojona Sad dzisiaj jest mój 42 dzień cyklu i nadal brak okresu. Każdy stosunek był w gumce, poza jednym - w 37 dniu cyklu, jednak mój facet nie doszedł we mnie i wyszedl stosunkowo wcześnie.
Myślicie, że istnieje ryzyko ciąży? Przez cały czas byłam pewna, że nie, ale z kazdym dniem po prostu ubywa mi nadziei Sad i w głowie zaczyna się już kompletnie mieszac.

Chciałabym podkreślic, że we wrześniu oraz październiku (pod koniec) moje cykle sie wydłuzały. Wrzesien miałam juz 40 dni, a październik(prawie poczatek listopada) juz 41! Myśle nad udaniem się do ginekologa, gdyż chyba takie cykle nie są zbyt normalne? Jak myślicie?

Dziękuję wam z góry za odpowiedź, gdyż baardzo zaczęłam się niepokoic Sad !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Następny
Strona 24 z 25

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group