Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spóźniony okres (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sneaky



Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 25, 2012 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.
12.03 kochalam sie bez zabezpieczenia , okres dostalam 18.03 , w tym miesiacu caly czas seks z zabezpieczeniem , jednak jest juz 25.04 i okresu jak nie ma , tak nie ma ... od tygodnia mam powiekszone piersi , pobolewa mnie brzuch jak na okres , sprawdzalam szyjke jest ona nisko i twarda , 2 dni temu wydawalo mi sie ze sie zaczyna otwierac ... Naczytalam sie znowu w necie o okresie w ciazy i teraz schizuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 7:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a doszlo do wytrysku w srodku?
jesli nie to nie masz powodu do obaw.
byc moze stres opoznia @.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sneaky



Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie doszlo Smile
a jak to w koncu jest z tym okresem w ciazy ? mozna miec czy nie ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 27, 2012 9:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

okresu nie mozna miec, jedynie jakies plamienia.
jesli dochodzi do zapłodnienia to skad ma sie wziac okres?
przeciez to zluszczanie sie m.in niezapłodnionej komorki jajowej.
wiec skoro jest okres tzn ze do zapłodnienia nie doszło.
u Was wytrysku w srodku nie było wiec nie ma sie czym przejmowac Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sneaky



Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 27, 2012 9:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
okresu nie mozna miec, jedynie jakies plamienia.
jesli dochodzi do zapłodnienia to skad ma sie wziac okres?
przeciez to zluszczanie sie m.in niezapłodnionej komorki jajowej.
wiec skoro jest okres tzn ze do zapłodnienia nie doszło.
u Was wytrysku w srodku nie było wiec nie ma sie czym przejmowac Mr. Green


pytam o ten okres w ciazy bo czytalam na forach jak kobiety mowily ze mialy normalny okres do 3-4 miesiaca Rolling Eyes Embarassed
no tak, nie bylo wytrysku i do tego mialam po tym okres Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 27, 2012 9:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
no tak, nie bylo wytrysku i do tego mialam po tym okres

nie masz sie czym martwic,


sneaky napisał:
pytam o ten okres w ciazy bo czytalam na forach jak kobiety mowily ze mialy normalny okres do 3-4 miesiaca

nie mam pojecia jak to jest mozliwe Neutral naprawde.
jedyne co mi sie obiło o uszy to plamienia zw. z implantacja zarodka, a jak jest krwawienie to zazwyczaj nastepuje poronienie..

nie martw sie!
w ciazy nie jestes Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sneaky



Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 28, 2012 12:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
Cytat:
no tak, nie bylo wytrysku i do tego mialam po tym okres

nie masz sie czym martwic,


sneaky napisał:
pytam o ten okres w ciazy bo czytalam na forach jak kobiety mowily ze mialy normalny okres do 3-4 miesiaca

nie mam pojecia jak to jest mozliwe Neutral naprawde.
jedyne co mi sie obiło o uszy to plamienia zw. z implantacja zarodka, a jak jest krwawienie to zazwyczaj nastepuje poronienie..

nie martw sie!
w ciazy nie jestes Smile



dla mnie dziwne było jak czytalam ze do 4 miesiaca mialy normalny okres a byly w ciazy Rolling Eyes plamienie moze byc to wiem , ale jak o tym okresie przeczytalam to troche zgłupiałam Very Happy

to teraz pozostało mi tylko czekać na okres Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Kwi 28, 2012 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze już po raz setny w tym temacie wałkowany jest temat "OKRES W CIĄŻY" Nie ma czegoś takiego bo OKRES to wydalenie niezapłodnionej komórki jajowej a więc jeśli jest ciąża ( zapłodniona komórka jajowa) to jakim cudem pojawia się okres?? Takie powielanie bzdur powoduję później kolejne pytania i wałkowanie tego samego. Przeciez wystarczy wbić sobie dop głowy prostą regułkę i kropka.
W ciąży może pojawić się krwawienie - NIE OKRES . Krwawienie może być mocne mylone z miesiączką i wtedy następuję zazwyczaj poronienie samoistne czyli tzw ciąża biochemiczna. W takim wypadku kobieta zazwyczaj nawet nie wie ze była w ciąży bo mysli ,że dostała normalny okres ( oczywiście nie mówię o dziewczynach starających się bo to inna bajka). Może być tez krwawienie lekkie czyli plamienie wówczas albo ma to związek z zaczynającym się poronieniem, krwiakiem, implantacja zarodka , brakiem progesteronu lub burza hormonalna. Takie plamienie często kobiety myla z okresem. Będąc w ciazy mówią ,że miały okres .....mylne pojęcie i tyle.
Jesli okres jest normalny, normalnie obfity jak zawsze , traw miej więcej tyle samo to jest to okres...a nie krwawienie w ciąży
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paulka18



Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie
5 tygodnie temu miałam problem, ponieważ zaszła (ryzykowna) sytuacja między mną a moim chłopakiem. Gdyż pieściłam mojego chłopaka ręką i wydzielił się preejakulat. Następnie po jakiś 5-10 minutach dotknęłam swego miejsca intymnego(nie wkładałam palca do pochwy), lecz po drodze dotykałam różnych przedmiotów np spodni klamki ubrania. Po tym wydarzeniu bardzo się denerwowałam i spóźniał mi się okres ale naszczęście się pojawił, trwał on 4-5 dni a pierwszego i drugiego dnia towarzyszyły bóle menstruacyjne. Chciałabym zapytać czy istnieje jakie kolwiek szanse na zajście w ciąże w ten sposób, czy aby na pewno nie pomyliłam miesiączki z plamieniem lub krwawieniem, dużo czytałam a każdy wypowiada się inaczej... Dodam jeszcze że zauważyłam bardzo leekki i jasny brązowy pasek od pępka w dół, jednak wydaje mi się że mam taki cały czas..
Bardzo się stresuje a nie wiem czy jest czym.... Proszę o odpowiedź w miarę możliwości
Dziękuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj post wyżej....
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny
Strona 23 z 25

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group