Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krew w moczu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madelajn



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście zgadzam się z moimi poprzedniczkami Smile krew w moczu, nawet najmniejsza ilość jest bardzo poważnym objawem ze strony układu moczowego, który w żadnym wypadku nie może być bagatelizowany. Istnieje wiele schorzeń układu moczowego, w przypadku których pojawia się krew w moczu. Na podstawie objawów, które podajesz prawdopodobnie masz zapalenie pęcherza moczowego lub cewki moczowej. Jednak te objawy, jak już wcześniej wspomniałam, mogą być objawem poważniejszych dolegliwości np. zapalenia nerek. Dlatego nie powinnaś zwlekać z wizytą u lekarza i powinnaś się udać do niego jak najszybciej w celu postawienie odpowiedniej diagnozy oraz rozpoczęcia leczenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka54



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 2:59 pm    Temat postu: Krew w moczu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Dziś zauważyłam, że w moim moczu jest krew! Embarassed
Już raz, wcześniej to zauważyłam.
Czyli do tej pory wystąpiło to u mnie dwa razy...
Nie czuję żadnego bólu przy oddawaniu moczu, jest normalnie, tyle że z krwią...
Dodam, iż czasami pobolewają mnie nerki... No i teraz mam "te dni", ale to raczej nie ma wpływu na mocz.
Poradźcie czy powinnam pójść na badania, czy coś takiego po prostu się zdarza...


-----edited by emilka-----
temat przyłączyłam do tematu o zbliżonej problematyce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chorobacz



Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 8:56 pm    Temat postu: krew w moczu..... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wczoraj wieczorem jak kładłem sie spac to tak było mi nie dobrze, ze sie położyłem na brzuchu i zasnąłem dzisaj na wf-ie jak ćwiczyłem slabo mi bylo itp krecilo mi sie w glowe a jak wrócilem ze szkoly to zauwarzylem ze z moczu mam chyba krew, i co jakiS czas chodze do lazienki odadac mocz a i jeszcze z prawej strony u dolu tak jakby boli mnie tzn jakby cos mnie uciskalo
co to moze byc?


-----edited by emilka----
temat przyłączyłam do pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cudeczek12



Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tuchola
PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 11:06 pm    Temat postu: ból członka, ból jąder, krew w moczu... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co ma zrobić mój chłopak gdy boli go członek, jądra i ból nasila się przy oddawaniu moczu.i zauważył że razem z moczem wydala krew. czy to jest coś poważnego? co może zrobić by mu przeszło? nie może pójść do lekarza bo ciągle jest w trasie. jeździ tirem i nie ma urlopu. czy to może być jakieś uszkodzenie spowodowane współżyciem? proszę o pomoc, bo bardzo się martwimy.



-----edited by emilka----
temat przyłączyłam do pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
CHANGER



Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 7:41 pm    Temat postu: KREW W MOCZU Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedy ostatnio robiłam siku zauwazyłam że poleciała mi mała kropelka krwi..
co to moze oznaczac??
Prosze pomóżcie mi..



-----edited by emilka----
temat przyłączyłam do pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź do lekarza, koniecznie, poczytaj w necie o krwiomoczu może być nieciekawie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CHANGER Byc może jest to wynikiem jakiegoś otarcia, albo też mogłaś mieć owulacje w tym okresie. Jeżeli było to jedno razowe, oraz w małej ilości byłabym raczej spokojna ... w przeciwnym wypadku radzę udać się do lekarza.

martha... proszę nie strasz innych użytkowników, nie mając odpowiedniej ilości szczegółów.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm ja myślę że to nie jest straszenie, ja miałam tak kiedyś i okazało się to dość poważną infekcją pochwy i dróg moczowych, także sory ale myślę że jeśli w grę wchodzi krew to nie jest to naturalne i TRZEBA udać się do lekarza bo forum może doradzić ale nie pomoże na dłuższą metę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

martha Ale równie dobrze nie musi to tego oznaczać. więc zamiast bawić się w lekarza bez żadnej wiedzy najpierw się dogłębnie zainteresuj tematem...

I staraj się odpowiadać na pytania. Przeczytaj regulamin forum. Stwierdzenie "Lepiej idź do lekarza co może być nieciekawie" nic do tematu nie wnosi. Wystarczyłoby np żebyś napisała jak to było u Ciebie.

Koniec off'a.

CHANGER A odczuwasz ból w trakcie oddawania moczu? Pieczenie? Swędzenie?
Ból w okolicach lędźwi ponad nimi?Poniżej?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
CHANGER



Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nic takiego nie odczuwam tylko ta krew była w moczu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group