Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spozniony okres po tabletce 72 godzinnej

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to drogo jak na te tabletki ale wiadomo wszystko drożeje powodzenia
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

b-girl napewno kosztuje nie wiecej niz wychowanie dziecka i zapewnienie mu przyszlosci Wink takze warto napewno wykosztowac sie Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skidoo



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Zadaje jeszcze raz pytanie przedmowcy gdyz odpowiedz mnie do konca nie satysfakcjonuje...

Kochalismy sie z moja dziewczyna. Z tego powodu ze bylismy nie pewni nastepnego dnia po 12h zazyla tabletke "PO"..nastepnie po jakis 6 dniach ( PLANOWO) dostala okresu... kochalismy sie znowu po skonczonym krwawieniu ok 6 dni po krwiaiweniu czyli jeszcze w okresie nie plodnym.. no i w dniu dzisiejszym mojej dziewczynie spoznia sie okres o ok3 dni! Prosze o odpowiedz czy tabletka PO moze wplynac na te opoznienie i jak dlugo te spoznienie moze trwac ??

Pozdrawiam,

skidoo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze moze wpłynac wkoncu to nie zabawka nie? Rolling Eyes u jednej okres pojawia sie o czasie,u innej natomiast spoznia sie. 3 dni to mysle normalnie jeszcze Wink nie załamuj sie Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasami się tak zdarza, że po antykoncepcji awaryjnej nawet drugi cykl jest zaburzony. jednak jeżeli pierwszy był w terminie, to oznacza niby, że dziewczyna nieźle toleruje tą tabletkę. na ulotce po escapelle jest napisane, ze w pierwszym cyklu może się spóźniać ok. 7 dni, ale znam dziewczyny, którym się spóźniał nawet 20. ale to w pierwszym cyklu a nie w drugim.

powiedz lepiej, jak długie cykle ma dziewczyna i czy ten stosunek 6ego dnia cyklu był z finiszem w środku, bo jak tak, to trochę niebezpiecznie i proponowałabym wykonanie testu w takim wypadku.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skidoo



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stosunek byl zabezpieczony gumka ktora nie pekla i nic sie z niej nie ulalo!!..moja dziewczyna zazwyczaj krwawi 7 dni i potem 24 dni przerwy i znowu 7 dni...

czekam na wiesci!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha, no to jeżeli tak, to nie masz się co przejmować. pewnie okres się spóźnia jeszcze po tabletce "po" albo jakieś nerwy czy coś. różne mogą być przyczyny Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skidoo



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i juz po strachu !! czy to zazwyczaj jest tak ze kobiety okresu nie nawidza a mezczyzni czesto go kochaja ?? Razz

pozdrowienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skidoo napisał:
no i juz po strachu !! czy to zazwyczaj jest tak ze kobiety okresu nie nawidza a mezczyzni czesto go kochaja ?? Razz


skidoo no zazwyczaj tak jest, nie wiesz co czuje kobieta gdy ma okres,bol itp. Faceci jedynie sie ciesza ze nie beda jeszcze tatusiami,chociaz sa i tacy ktorzy modla sie wspolnie z zonami oby ciotka nie przyjechała heh Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mazi



Dołączył: 15 Maj 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Kilka miesiący wziałam tabletkę 72 godziny, od tego czasu miałam regularny okres teraz spóźnia mi się miesiączka czy to jetes możliwe??? proszę o odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group