Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kiedy niemowlakowi zaczynaja rosnac wlosy?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mojra3



Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 12:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie w rodzinie chodzi opowieść, że urodziłam się czarnulką (i to bujną!) po czym wypadły mi wszystkie włosy i zaczęły rosnąć blond, jak się okazało potem loki i takie mam też pierwsze zdjęcia...moje dziecko miało i ma! na szczęście ciemne; Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elemela



Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znajoma ma trojaczki Smile Dwie dziewczynki i chłopczyk. O ile chłopczykowi już urosły piękne włoski (mają roczek), to dziewczynki są hmm... łyse Smile Ciężko określić jak to z tymi włoskami jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj to wszystko zalezy od dziecka. Moja Zuzia ma piekne włoski a ma dopiero roczek a mój mały kuzynek ma prawie dwa i łysy jak kolanko Wink)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group