Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Leki a alkohol - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pipi
Gość









PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 2:45 pm    Temat postu: smutna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad dostałam ten antybiotyk 6 dni temu dwa dni temu powinnam dostać miesiaczke czy to mozliwe ze przez ten antybiotyk przesunoł mi sie okres?? Embarassed Crying or Very sad
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak to możliwe Wink

Nie ma co sie martwić przy większości antybiotyków tak jest Wink

Wszystko powinno sie uregulować po zaprzestaniu działania antybiotyku i wszystko powroci do normy Smile Nie ma co sie obawiać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dalia



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 6:39 pm    Temat postu: Antybiotyk i alkohol Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem, że wiele lekarstw szkodzi z alkoholem, ale chodzi mi o antybiotyk w inhalatatorze Bioparox, nie wiecie może czy można przy jego zazżyciu pić alkohol?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinno pisać na ulotce.

Ogólnie żadnych leków nie powinno sie łączyć z alkocholem bo to powoduje poprostu przedawkowanie leku.

Kazdy lek jest rozpuszczany w organiźmie stopniowo, a alkocholem poprostu przyspieszasz ten proces.

no jasne że sa ludzie którzy na apap'ach pija na umur i uwazają że inne leki tez tak mogą przymować Wink Ja byl bym jednak ostrożny, więc jeżeli to jakiś silniejszy lek to jednak domówił bym sobie kielicha czy browarka Wink

Decyzja należy do Ciebie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dalia



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na ulotce właśnie nie pisze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dalia



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po prostu zastanawiam się czy antybiotyk w inhalatorze ma słabsze działanie od klasycznego antybiotyku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszukaj w składzie na ulotce jaki to jest antybityk dokładnie jaka jest jego nawa chemiczna (farmacełtyczna) i sprawdz w necie wpisując w google.pl ta nazwe, o wiekszosci antybiotyków idzie znaleść dokąłdnie informacje wraz zty jakie dawki są stosowane i porównaj maxymalne dawki z dawką jaka jest w tym inhalatorze. W ten sposób będizesz miał jakiś obraz jaka to jest dawka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daaniello
Gość









PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 12:40 pm    Temat postu: Pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam chciałem zapytać jem od Dwóch dni atybiotyk Ospamox 750Mg
a jutro musze iśc na 18nsatke i nie wyobrażam sobie że nie mógłbym nic wypić :/Sad czy mozna wypić choć troche na taka jak to mówi młodziesz "lajtową banie " czy mi to zaszkodzi bardzo prosze o wypowiedz expertka Smile
Powrót do góry
daaniello



Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 8:03 pm    Temat postu: Antybiotyki i alkohol - temat zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam chciałem zapytać jem od Dwóch dni atybiotyk Ospamox 750Mg
a jutro musze iśc na 18nsatke i nie wyobrażam sobie że nie mógłbym nic wypić :/Sad czy mozna wypić choć troche na taka jak to mówi młodziesz "lajtową banie " czy mi to zaszkodzi bardzo prosze o wypowiedz expertka


Temat przenosze w odpowiednie miejsce
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli posiadasz ulotkę informacyjną,to na pewno jest tam napisane,że nie powinno się spożywać alkoholu podczas przyjmowania leku.Radzę się powstrzymać od picia Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
Strona 2 z 17

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group