Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - temat specjalnie dla tego

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 58, 59, 60  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karola
Gość









PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochanie, kłucia w piersiach nie muszą być objawem ciąży! Napięcie, ból, kłucie w piersiach mogą być przyczyną zmian hormonalnych, jakie mają miejsce podczas cyklu miesięcznego. Jeśli poczytasz sobie o objawach ciąży, dowiesz się, że ból w piersiach nie występuje od razu od momentu zajścia w ciąże. Po 10 dniach od stosunku, a najlepiej 2-3 dni po terminie spodziewanego okresu zrób sobie test ciążowy. Kupisz w każdej aptece, farmaceuta doradzi Ci jaki, wtedy się przekonasz, że nie miałaś powodów do obaw.
Powrót do góry
krzys
Gość









PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 1:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jest - hura!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 8:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie odbierz tego źle ale strach bierze sie często z niewiedzy, może warto sie doedukować w te dziedzinie aby smemu mieć troche wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
panna x
Gość









PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 9:02 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?" - temat specjalnie dla tego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak więc.. kochałam się z moim chłopakime w 12 dniu cyklu , on użył prezerwatywy mimo to starsznieboje sie ze mogłam wtedy zajśc w ciąże ...czekam na okres który ma pojawić sie ok. 4 lutego jak na zbawienie . Czy możleiwe jest że ejstem w ciąży?Sad
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle...ze nie jestes...skoro mieliscie gumki:)bedzie dubti..nie martw siem..Smile:*
Powrót do góry
panna x
Gość









PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurde chciałabym byc taka spokojna:/ pozostało mi tylko czekac na okres..Sad
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie martw się.Wszystko bedzie w porządku.Skoro prezerwatywa nie daje Ci poczucia bezpieczeństwa,to wybierz się do ginekologa i skonsultuj z nim w sprawie zabezpieczenia.Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
panna x
Gość









PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no chyba bede musiała udąc sie do ginekologa bo to ciagłe czekanie na miesiączke po każdym naszym wspołzyciu wcale nie ejst przyjemne:/.. dzięki za odp..:]
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No teraz czeka Cie troche (a może więcej niż troche) stresu.

Mam pewien pomysł na następny raz - to tylko pomysł i sugestia, zrobisz co zechcesz Wink

Postarajcie sie aby wasze uniesienia wyglądały tak abyście mieli pewność że nic sie nie stało. To troche reżyserowane i kontolowane doznanie, ale zapewniam że daje ogromną statysfakcje po gdy (może nie bylo to zbyt wuzdane) ale ma sie pewność że nic sie nie stało (czuje sie niemalże dume w tedy).

A gdy bedzie sie mialo takie przeświadczenie że nic sie nie stało łatwiej oddać sie przyjemnośći juz za kolejnym razem. Procentuje to większą przyjemnością z wspólnych graszek i daje potem większośą pewność siebie. A podczas kolejnych razy zaczyna sie mieć nieco podzielną uwage, uważa sie oraz daje i przyjmuje przyjemność.

Wiem że to brzmi nieco dziwnie, uważac a nie tylko sie kochać. Ale opanowanie tej sztuki (zwłaszcza gdy ma sie stałego partnera i nie trzeba sie martwić bo ma sie wiel czasu na mnustwo razy) daje naprawde imponujące wyniki spychiczne Smile A czy przypadkiem przyjemność nie jest celem :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asiab
Gość









PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 9:52 pm    Temat postu: objawy ciązy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny. Możecie mi powiedzieć jakie są najczęssze objawy ciąży??
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 58, 59, 60  Następny
Strona 2 z 60

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group