Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerwone plamki na penisie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Remik19



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 8:39 pm    Temat postu: plamki na żołędzi POMOCY!!!!!!!!!!!! zdjęcia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam mały problem.tydzień temu miałem małe czerwone krostki na penisie.wyglądało to tak jakby po pokłuciu pokrzywą.wszystko zniko.no i dzisiaj kochalem sie z dziewczyną i pojawiły sie czerwone plamy.co to moze byc?aha smarowałem wcześniej to maścia o nazwie PIMAFUCORT.maśc ta jest na choroby bakteryjne itd.czy można to leczyc to domowymi sposobami i co to wogole jest?bardzoo prosze o pomoc!!!!!!!

oto zdjęcia :
http://images2.fotosik.pl/266/bf4cfdd875ba176d.jpg
http://images2.fotosik.pl/266/b3023d7aba81b2e3.jpg


--edit by admin
bez przesady, prosze nie umieszczać zdjęć, wystarczą linki do nich

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moj synek/14-mcy/tez mial ostatnio czerwone plamki,zsypalo Mu cale jajeczka,wygladalo jak poparzone,okazalo sie,ze to drozdzaki,dostal wlasnie pimafukort,ale nie pomoglo i dostalismy od pediatry jakas masc robiona na zamowienie,ale niestety nie pamietam nazwy/kosztowala 5 zl/,bardzo Mu pomogla,bo po tygodniu stosowania wszystko zniknelo.Radze udac sie z tym do lekarza,bo mozesz zarazic partnerke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciekawski83



Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mineło kolka dni, plamki jak były tak są, raz widoczne bardziej raz mniej, podczas wzwodu prawie nie widac, po stosunku jakby troszke bardziej czaerwone. Dalej mnie to NIE swędzi ani nie piecze , ale zaczyna mnie to denerwować i myśle coraz częściej o tym czasem mam juz takie uczucie, że jednak swędzi ale to chyba raczej spowodowane autosugestią .

Szukałem po internecie po rożnych forach i stwierdzam, ze wynika z tego ze moge mieć praktycznie KAŻDĄ chorobe weneryczną, albo i żadnej!!!
Po wypowiedzi przedmówczyni zaczołem nawet wądpić w lekarzy ... chyba bede musiał jednak isc do poradni ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Remik19



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc ja mam to samo co ty raz taakie plamki są a raz nie.przy wzwodzie wogole ich nie ma.to moje gg 1285582 odezwij sie jak chcezz o tym pogadac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TomekS



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 8:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to drożdżyca - można się zarazić od partnerki ale może wystąpić samoczynnie w okresie osłabbienia antybiotyku etc pomagaa maść clotramizolum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciekawski83



Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.resmedica.pl/ffxart10996.html

Hmmm na samym dole są podane objawy u mężczyzn... nic sie nie zgadza... ;/ wsumie nie obraził bym sie jak by to było to to względnie brzmi nie groźnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monika797



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 7:09 pm    Temat postu: Penis jak biedronka! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój facet i ja mamy ciągle kłopoty zdrowotne...co 2 miesiące mam zapalenie lub grzybice pochwy,a on wypryski na penisie.
Nie zdradzamy się,utrzymujemy higienę,dbamy o siebie.
Teraz u mnie objawy ustąpiły,a on ciągle ma te chrostki. Moja Pani ginekolog już nie chce przepisywać mu tabletek, tylko krem i mówi aby udał się do swojego lekarza. On twierdzi, ze nie pójdzie!!! Co mamy robic? Co to za paskudztwo? może mam zamówic odkażanie domu!
Prosze o pomoc Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Godzio



Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 4:21 pm    Temat postu: Dziwne "uczulenie" na zoledziu... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam... Od soboty strasznie swedzial mnie penis, postanowilem zajrzec pod napletek a tam byly takie czerwone przebarwienia ktore swedza, znajduja sie one tez na skorze od wewnatrz napletka. Dzis to "uczulenie" jest coraz wieksze... Nie wiem co z tym zrobic, poradzilem sie taty a on mowil ze byc moze to od oddawania moczu na dworze... Co myslicie? Chce temu szybko zaradzic bo to nie higieniczne i strasznie swedzi Crying or Very sad

Ps.: Myje sie codziennie pod napletkiem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 3:21 pm    Temat postu: higiena Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Postaraj się przemywać te chore miejsce, a i całego ptaka płynem do higieny intymnej. Może znajdziesz go u siostry lub matki.
Podrażnienie powinno zejść po kilku dniach. Gdyby jednak sprawa się nasiliła to skontaktuj się z dermatologiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Remik19



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz wiem jaka była przyczna tych plamek.przyczyna było uczulenie na prezerwatywy firmy UNIMIL.po DUREXACH nic mi nie było natomiast przed wczoraj uzyłem UNIMILE i znowu mam te przeklete plamki wrrrrrrr i teraz przez 1,5 tyg bede sie z nimi męczył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group