Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 46, 47, 48  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak tak, własnie jutro jade do lekarza... zobaczymy,co on powie..
Powrót do góry
kalinka
Gość









PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z testu Bhcg wyszło mi 14,5 czy to oznacza ze moge byc w ciazy?
Powrót do góry
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak , to znaczy ze jestes w ciąży ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kalinka
Gość









PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale mialam robione badanie usg i tam ni cie bylo... a ten test Bhcg...
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo na USG widzać dzidziusia dopiero od 4-6 tygodnia Wink A test betaHCG wykrywa już po 6 dniach od zapłodnienia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kalinka
Gość









PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy to oznacza ze mam ciaze poczatkowe? Lekarz kazal mi brac luteine ale sie boje bo jesli mam w sobie mala iskerke to boje sie ze ja moge stracic. co mam o tym myslec? Patrzac na wyniki nastronach wydaje mi sie ze jest we mnie mala istotka w bardzo wczesnym stadium, a co wy o tym myslicie?
Powrót do góry
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko Ci pogratulowac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kalinka wejdź na tą stronę tam jest napisane o luteinie.
http://www.adamed.com.pl/produkty.asp?who=2&id=5&page=58&lang=pl

Gratuluje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sisterone
Gość









PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Beta wyszła mi 4,62, czy nie ma juz szansy ze jestem w ciąży?
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 12:15 pm    Temat postu: bhcg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!!Moj wynik to 5,5 usg -bez widoku @ spoznil mi sie 9 dni(dostałam) z owul wskazywaloby na 3 tydzien a wynik bhcg to jais pierwszy??Czy to moze byc ciaza pozamaciczna ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 46, 47, 48  Następny
Strona 2 z 48

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group