Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pocieranie a ciąża... PILNE :(

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
feelme



Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 16, 2012 8:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za odpowiedz Wink poczekam do tych dni Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaraz



Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wieć tak jakieś 2 miesiące temu nie wiem jak to nazwac uprawiałam petting z chłopakiem co prawda bylismy ubrani on gacie spodenki ja bokserki i leginsy ale kiedy tak doszło do obustronnego podniecenia jego ;;penis'' wydobył sperme na jego brzuch a ja nieszczęsnym trafem sie o to potarłam<może kilka razy> i kiedy to zakończylimy szybko udałam sie do łazienki i obmylam sie z mojego śluzu raz po paru minutach 2 i nastęnie chyba jeszcz kilka razy.Ale nie w tym rzecz kiedy spojrzałam na moje leginsy co prawda była tam śluz z spermą bo sie o to pocierałam zauważyłma 2 plamki dość nie duże na moich majtkach co prawda nie w okolicach pochwy czy tez warg sromowych. IOd tamtego czasu miałam dwa razy regularnie okres co prawde raz spóźnił mi sie dzień a teraz o dzień przyspieszł .No i robilismy to 2 dni po skączeniu sie mojego okresu więc sądze ze wtedy dni plodnych nie miałam. I teraz pytanie do was czy w taki sposób kiedy nie było żadnego dodykania miejsc imtymnych ani nic z tych rzeczy tylko mialam na majtkach ten wtarty śluz z plemnikami czy one dały rade przejśc dalej tzn dostać sie w jakiś sposób do pochwy ?? wiele osób mi mówi że to nie możliwe

---- Przede wszystkim zapoznaj się z REGULAMINEM i nie powielaj postów---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gajaaa



Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jasne, że jest to niemożliwe Smile
Spokojnie, one nie dadzą rady przejść przez tyle warstw Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaraz



Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak ale jeżeli sperma wydostałam se na jego brzuch a ja sie o to potarłam kilka razy i zauważyłam 2 plamki na moich majtkach ? to czy plemniki mogłby przejśc dalej TAK WIEM ŻE TO GŁUPIE WYBACZCIE MI 2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekcje biologii.....nie ma szans na ciąże bo niby jakim cudem? Spokojnie Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alex2020



Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 28, 2012 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jakiś tydzień temu spotkałem się z Moją kobietą. Ja leżałem w bokserkach a ona na mnie i uprawialiśmy peeting. W pewnym momencie miałem wytrysk a moja partnerka miała przez chwilę kontakt swojego "miejsca" z moimi mokrymi bokserkami. Czy może z tego być ciąża?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka54



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alex2020 jeśli nie było bezpośredniego kontaktu a jedynie przez materiał to szans nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alex2020



Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

obawiam się jeszcze jednej rzeczy, mianowicie partnerka mogla mieć kontakt z częścia mojej spermy która wypłyneła mi na brzuch poprzez dotkniecie jej narządami płciowymi, co prawda miała na sobie majtki lecz były to majtki koronkowe. Ważne jest chyba też to że była podczas okresu (nie wiem który dzien) i miałą tampon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miała okres, tampon i Ty chcesz miec z tego ciaze?
nie ma szans!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jjftw12



Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, wraz z moją dziewczyną uprawialiśmy petting 1 Maja. Nie doszło do wytrysku jednak dotykałem gołym penisem jej narządy po wierzchu. Potem tą samą ręką dotykałem się po penisie i znowu po jej narządach. Trochę naciskałem, jednak niezbyt mocno i głęboko.

Po czasie zrobiliśmy przerwę i kontynuowaliśmy, ja znowu dotykałem swojego penisa i czułem preejakulat. Potem jednak czułem że był już suchy (moja ręka też ) z tego co pamiętam, zanim włożyłem jeden palec trochę głębiej i zacząłem nim trochę ruszać i dociskać.

Ogólnie nie dopuszczałem myśli takiej że może być w ciąży na początku, ale teraz popadam w panikę gdyż moja dziewczyna się strasznie martwi i ja teraz również. Czytam fora, jednak większość ludzi nie ma dobrej wiedzy na ten temat, no i już sam nie wiem co myśleć.

Z tego co wyczytałem to mało możliwe i równoznaczne wygraniu w totolotka.
Dodam że, dziewczyna mówiła też że miała dzień wcześniej wyciek z pochwy koloru białego i lepkiego, nie jestem pewien czy na pewno tego koloru, ale szukała w internecie i powiedziała mi że świadczy to o dniach niepłodnych.
Wczoraj do niej zadzwoniłem to mówiła że ją strasznie boli brzuch to już w ogóle tak się zestresowałem, że myślałem że zemdleję z nerwów. Tyle że raczej to niemożliwe żeby objawy ciąży wystąpiły 20-40 godzin po zapłodnieniu.
Jeszcze kilka faktów... Moja dziewczyna jest dziewicą - wiem że nie ma to znaczenia, ale tak dodaje, ostatni okres miała 15 kwietnia więc wychodzi że były to dni płodne. (choć nic pewnego ...)
Ma ona bardzo nieregularny okres wacha się od 28 do nawet 40 dni.
Tak czytam o tym preejakulacie, to dodam że tego dnia rankiem doszło do masturbacji, około godziny 18 kąpiel i potem dopiero doszło do tego wszystkiego.
Ostatnio znowu miała ten śluz, nadal mówiła że ma biały i lepki i mówi że zawsze taki ma, ale możliwe że nie zwraca uwagi[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strona 19 z 19

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group