Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pocieranie a ciąża... PILNE :(

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulka18



Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 14, 2012 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pewne obawy, ponieważ 2 tygodnie pieściłam mojego chłopaka reką, do wytrysku nie doszło, jedynie co to wydzieliła się niewielka ilośc preejakulatu. Po 10 moze 15 minutach tą samą ręką dotknełam miejsca intymnego, przy czym NIE wkładałam palca do pochwy, bardziej nim otarłam wargi sromowe. Dodam jeszcze, że między czasie dotykałam wiele różnych przedmiotów typu ubranie klamka drzwi. Strasznie się stresuje, okres mi się spóźnia, (często mam niereguralne,) czy jest ryzyko zajścia w ciąże?
Proszę o odpowiedz, pozdrwiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gajaaa



Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 3:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paulka18 ja nie widzę tu żadnego ryzyka.
Spokojnie, okres pewnie pojawi się na dniach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paulka18



Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje Ci gajaaa, za słowa otuchy :* , tak właśnie jest jak się czyta wiele forum na ten temat, zdania sprzeczne a niektórzy umyślnie piszą głupoty...
Mam nadzieję że skończy się to tylko ogromnym stresem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
feelme



Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 7:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

doczytalem ze przed okresem potrafi sie zbierac woda i brzuch widocznie sie zwieksza. Ze widac roznice. Dziewczyna jest 5 dni przed okr, moze to sie laczyc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gajaaa



Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paulka18 nie ma za co Smile Też bym chciała, żeby u mnie skończyło się to tylko stresem.. :/

feelme przed okresem organizm zatrzymuje wodę i można odnieść takie wrażenie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przed okresem może ale nie musi zbierac się woda aczkolwiek zazwyczaj zauważa się delikatne pęcznienie brzucha a może raczej odczuwa niż widzi
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paulka18



Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gajaa trzymam kciuki Smile
Tosia81- chciałabym wiedzieć jakie jest Twoje zdanie na temat moich obaw, jeśli to nie problem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
feelme



Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo dziewczyna twierdzila 7 dni przed okresem ze jest wiekszy. powiedzialy jej o tym dwie osoby. Do tego teraz. po 3 dniaxh mowi ze znow jest troszke wiekszy. No na ciazowy brzuch to raczej nie wyglada zeby w 3 dni byl wiekszy. Do tego caly czas do tej pory normalne regularnw mieaiaczki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paulka18 w Twoim przypadku nie ma mowy o ciazy.
przeciez do tego potrzebny jest wytrysk w srodku a nie przypadkowe dotkniecie, tym bardziej ze nie miałas nasienia na reku...
relax Wink

Feel ja kolejny raz ponawiam pytanie: nie mozecie zrobic testu?
my nie jestsmy wrozkami, po co to siedziec i sie martwic niepotrzebnie. idz do apteki,kup jej test i go zrobcie. napewno Was to uspokoi.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
feelme



Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam zrobic test jak to bylo w poniedzialek. ? 6 dni temu. To widzisz jakies szanse na ciaze?
-17dc
-dotkniecie penisem waginy. Od zewnatrz.
-zero penetracji
-zero wytrysku
-penis umyty.
-oddany mocz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 17 z 19

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group