Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Leki a alkohol - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
essaywhuman



Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok, o klabax w sumie się nie boję, bo nie zamierzam się schlać jak świnia czy coś, ale biorę też Thiocodin, a on ma w sobie kodeinę - ile on czasu po wzięciu jednej dawki działa?
poza tym też eurespal i lacidar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

essaywhuman
Thiocodin czas działania ok 6 godzin( może wzmóc działanie alkoholu.
Eurespal czas 12 godzin
lacidar jest dla poprawienia flory bakteryjnej
dot. info. na priva
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
salata107



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 11:01 am    Temat postu: Doxycyclinum a sylwester - pomocy! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ! Jutro sylwester a ja dziś rano brałam ostatnią dawkę antybiotyku ! Czy mogę jutro się napić? Po prostu wódki . Proszę o odpowiedź


Temat przenosze w odpowiednie miejsce
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

salata107 Ja bym Radzila uwazac z alkoholem... malo czasu uplnelo a antybiotyk o ile sie nei myle utrzymuje sie w organizmie przez jakis czas
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
salata107



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję za radę mała mi... też tak myślę, dlatego pytam, bo nie chcę 'zdechnąć', bo mam małego syneczka i jest dla mnie wszystkim i nie mogłabym mu tego zrobić, a czytałam, że można nawet spuchnąć,udusić się, ale wolałam się upewnić... a jeśli chociaż przysłowiowe 2 kieliszki szampana chciałabym wypić? nie więcej . aha i mam takiego znajomego, który planuje na sylwestra zapalić sobie marihuanę , on bierze to samo, co ja tylko , że ma chorobę pokleszczową i prosił, by dowiedzieć się, czy może stać się z nim coś złego po tym? od razu mówię, że kolega nie jest narkomanem, tylko co roku w sylwestra lubi sobie zapalić, nie więcej. będę wdzięczna za odpowiedzi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz co kieliszek szampana hmmm... no tu moga byc zdania podzielone ale 1 nie powinien zaszkodzic,
Co do Marichuany no to trudno mi sie wypowiedziec, bo nie slyszalam o interakcjach... ale nigdy nic nie wiadomo. Nie chcialabym tutaj wydawac jednoznajczej opini.

Moze poczekaj jeszcze na wypowiedz moich kolezanek moze sa bardziej w tym temacie rozeznane odemnie Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
salata107



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok bede czekac ale i tak dziekuje:) potrzebuje to wiedziec, bo sylwester bez chociaz kieliszka to nudna impreza Sad a z racji tego, że będę w 4 z parą znajomych to też nie będę miała czegos innego ciekawego do roboty... i chcialabym sie napic Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

salata107 1 kieliszek szampana nie powinien Ci zaszkodzićSmile ale z większą ilością lepiej nie ryzykować Smile
co do marihuany - nie wiem. też , tak jak mała mi, nie orientuję się w interakcjach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
candy_perfumed_girl



Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 1:54 am    Temat postu: Tinidazolum a alkohol Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
zgodnie z zaleceniem lekarza we wtorek po kolacji i w środę po śniadaniu wzięłam po 2 tabletki Tinidazolum. Lekarz poinformował mnie o możliwej interakcji z alkoholem (efekt disulfiramowy), w ulotce czytam, że przez "przynajmniej 3 dni" należy nie spożywać alkoholu. Może to głupio zabrzmi, ale czy w sobotę wieczorem będę już mogła napić się na imprezie, czy wciąż istnieje jakieś ryzyko?

Wisi jak byk temat "leki i alkohol" a po raz kolejny tworzony jest nowy Confused Prosze zapoznac sie z regulaminum forum.
temat przenioslam
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zależy też od organizmu, myślę, że po upływie prawie 3 dób powinno być ok, ale staraj się z umiarem spożywać alko jeszcze. no i poczekaj może na odpowiedź jeszcze kogoś innego Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strona 17 z 17

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group