Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

17-letnie mamy

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anettka



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 5:33 pm    Temat postu: 17-letnie mamy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć mam 17lat i jestem w ciąży czy sa tu mamy przyszłe w moim wieku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam 17 lat jak urodziłam synka, teraz ma już 3 lata i jest małym rozrabiaką. Jak Twoi rodzice przyjęli wiadomość o wnuku?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anettka



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 7:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie byli zadowoleni szczególnie tato ale bedzie dobrze napewno pomoga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anettka



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciezko ci było bo wszyscy mówia ze miałam sie uczyc a ja za dziecko sie wziełam i ze bedzie mi ciężko ale ja myśle inaczej pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 22, 2006 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam o tyle dobrze, że urodziłam na początku czerwca czyli niecały miesiąc przed wakacjami, oceny byly juz wystawione więc nie chodziłam juz do szkoly. Jak zaczął się nowy rok szkolny to Piotruś miał już prawie 3 miesiące i moja mama z nim zostawała, a jak musiała iść do pracy to zostawał z nim mój teściu bo ma prace na zmiany. Czasami było tak że mój tata brał dzień wolny z pracy, albo ja nie poszłam do szkoły ( albo moj chłopak) co nie miało miejsca często może jeden dzień w miesiącu. I tak minęły dwa lata szkoły którą skończyłam z dobrym rezultatem, matura zdana, a teraz mieszkamy za granica i układa nam się dobrze.

mam nadzieje że u Ciebie będzie wszystko ok i Twoje życie ulozy się tak jak tego pragniesz. Który to mieisąc?

pozdrowienia dla Ciebie i maluszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anettka



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miesiac 1 mam termin na 17czerwiec to cos niewięcej jak ty i mam nadzieje że mi tez sie ułożydzięki ci że napisałas pocieszyłaś mnie troche pa pozdrawiam cie i synka twojego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Neugier



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestes w 1 meisciu ciazy a rodzisz w czerwcu ?
nie mozliwe
aby rodzic w czerwcu musiabys byc w pierewszym miesiacu jakim bybyl pazdziernik aby wyszlo 9 miesiecy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anettka



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poprostu liczyłam od pażdziernika ale zaszłamw połowie wrześniea a jak sie nieznasz to nie pisz ja wiem chyba lepiej jak jest Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Neugier



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eee...nie znam sie ?
poprostu zobaczylam Twoj błąd i juz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anettka



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok nie podałam d9okładnie tylko w przyblizeniu moze i mój błądale co z tego?a ty też jesteś mamusia?lub bedziesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group