Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

16latek-problemy.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polo



Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 12:45 am    Temat postu: 16latek-problemy. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam 16 lat i niepokoi mnie pare spraw.
Otoż mój penis w spoczynku ma 4-6 cm, we wzwodzie ok 9cm, jest bardzo cienki.Moje jądra..prawe-3razy większe od lewego, żeby mieć wyobrażenie, lewe jądro wielkości ziarnka grochu, no moze kapkę większe..czy to normalne??
poza tym, we wzwodzie nie mogę swobodnie ściągać napletka, mam jakby kawełek skóry, czy to stulejka??
Jakoś tak dziwnie mi gadac o tym z rodzicami, głupio ze starym zagadac, jak zacząc??bo wizyta u urologa chyba koniczna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z kim masz lepszy kontakt? z mama czy z tata? najpierw powiedz o stulejce tej osobie z ktora lepiej sie dogadujesz. A potem jakos pojdzie..u urologa powiedz i o jadrze i o stulejce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to idź sam. Masz 16 lat - możesz iść sam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
polo



Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sam odpada, do urologa będe mial pewno 40 km...lepszy kontakt mam z ojcem..kurde jakos nie wiem jak zacząc...lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yalissea napisał:
No to idź sam. Masz 16 lat - możesz iść sam.


Owszem iść sam może, lecz zgode na zabieg musi podpisać opiekun prawny (zazwyczaj rodzic).

Najciężej jest chyba powiedzieć, potem to już jakoś idzie.
Okazuje sie ze wszyscy podchodzą do tego normalnie.
Rodzice na pewno będą chcieli Ci pomóc, mósisz sie przełamać Wink To będzie z wielką korzyścią dla Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group