Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerwone plamki na penisie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ss44 napisał:
Witam
Czy w przypadku opryszczki zawsze występuje ból przy wydalaniu moczu ?

najczęściej ale może się nie pojawić ból. jak odczuwasz ból przy oddawaniu moczu, to idź zrobic badanie moczu, może jakaś infekcja, zapalenie, dużo i często oddawaj mocz, możesz nawet kupić sobie jakieś prouro żurawinowe czy coś w tym stylu, na pewno nie zaszkodzi
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ktostaki



Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie nic nie boli przy oddawaniu moczy, więc chyba nie.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 10:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ss44 w przypadku opryszczki nie musi boleć przy oddawaniu moczu, ale z reguły zmiany wysypkowe (pierwsza faza -pęcherzyki wypełnione płynem) swędzą. Zmiany są charakterystyczne, a zaniedbanie bardzo niebezpieczne, więc jeśli podejrzewasz, że to opryszczka to pędem do lekarza.

Dodano po 7 minutach:

Ktostaki alergia na płyn (nie powinno używać się zapachowych, perfumowanych, owocowych czy kwiatowych - teraz można kupić specjalne dla mężczyzn np. firmy AA), czy prezerwatywę nie jest wykluczona. Spróbuj "odstawić" to wszystko, jeśli przejdzie to będzie znaczyło, że to uczulenie na ww., jeśli nie to do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ktostaki



Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odstawiłem to wszystko na dwa tygodnie i opryszczka po prostu zniknęła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ktostaki tzn, że któraś z tych rzeczy była powodem uczulenia, musisz poszukać innego płynu do higieny i innych prezerwatyw. Najlepiej poradzić się w aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ktostaki



Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 04, 2011 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko teraz jak dowiedzieć się jakimi prezerwatywami to było spowodowane, ponieważ używałem różnych. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie kupowanie prezerwatyw tylko i wyłącznie w aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Czw Sie 04, 2011 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ktostaki Napewno niewskazane prezerwatywy smakowe, czasem niestety może się pojawić uczulenie na płyn plemnikobójczy jakim są nawilżone prezerwatywy.Jak najbardziej wskazane kupowanie w aptekach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ktostaki



Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Używałem tylko takich zwykłych prezerwatyw, bezsmakowych.
Dziękuję Ci za pomoc. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marmocik



Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 0

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
U mojego chłopaka po stosunku bez prezerwatyw pojawiają się czerwone, swędzące plamki na prąciu (głównie na żołędziu). Jednak po kilku dniach (do 7 dni) wszystko znika. Plamki zmieniają się w trakcie w 'syfki' które brzydko pachną. Pojawiają się dopiero po następnym stosunku. Podejrzewamy, że może być to grzybica- ale czy mogłaby ona ciągle samoistnie znikać a potem po stosunku znowu się pojawiać?
Po wizycie u ginekologa, ze względu na upławy leczyłam się gynalginem- myśleliśmy, że po tym wszystko zniknie. Mówiłam lekarzowi również o problemie mojego chłopaka, ale lekarka jakby go zignorowała. Ostatecznie ja zostałam wyleczona (nie ma u mnie nawrotów pieczenia, upławów, byłam w międzyczasie kilka razy u ginekologa), a u partnera nadal występują powyższe objawy po stosunku. Dodam także, że mój chłopak miewał tego typu wysypki kilka lat temu ze swoją poprzednią dziewczyną. Jednak w pewnym momencie mu to minęło i pojawiło się dopiero ze mną, gdy przestaliśmy używać prezerwatyw. Co to może być i do jakiego lekarza najlepiej się udać? Do dermatologa, czy może na wspólną wizytę do ginekologa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 10:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marmocik może to jakieś uczulenie na mydło, płyn do mycia ? Trudno powiedzieć, jeśli to jest po stosunku bez prezerwatywy, nie używacie żadnych żeli nawilżających ? Niewykluczona jest jakaś nawaracająca infekcja. Możecie udać się do dermatologa, ale najlepiej w momencie pojawienia się wysypki, żeby lekarz mógł to zobaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group