Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

15 lat i nie mam mutacji glosu kiedy będe mial?:/

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robinn1



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 13, 2006 2:32 pm    Temat postu: 15 lat i nie mam mutacji glosu kiedy będe mial?:/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam... mam 15 lat za miesiac 16... i jeszcze nie przeszedlem mutacji glosu. Kiedy będe ją miał? jak gadam przez mikrofon... to wszyscy mowia ze mam 13 lat :/
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jest powiedziane że przez telefon będziesz miał głos jak 50 latek Razz po mutacji.

Różnie to bywa u jednych mutacja przechodzi łagodnie u innych dość widocznie.
Wyniki mutacji też nie jest widoczny od razu trochę czasu musi minąć, parę miesięcy aż będzie to widoczne.
Nie zawsze mutacja jest wyraziście widoczna, gdy trwa dłużej to osoby z którymi na codzień przebywasz mogą nie widzieć różnicy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
robinn1



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli niedlugo powinenem juz meic mutacje?? bo gdzies czytalem ze do 16 lat jest mtuacja glosu :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te lata są uśrednione bo nie da sie określić dla każdego, bo każdy inaczej dorasta.
Na pewno mutacje przejdziesz, a być może już teraz przechodzisz jej fazę która jest nie widoczna Wink

Trochę cierpliwości na pewno zmienisz z chłopca w mężczyzne Wink i pod względem głosu i jeszcze wielu innych rzeczy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
robinn1



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki, pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group