Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - temat specjalnie dla tego

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 58, 59, 60  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ellka
Gość









PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niE! chyba ze przeniesiesz sperme
Powrót do góry
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli jest to jej pierwsze w zyciu zarzywanie tabletek antykoncepcyjnych to bole zawroty głowy itp to normalna sprawa.Wystarczy przeczytać broszurke dołaczoną z tabletkami.Tam sa sQtki uboczne.A co do zajscia w ciaze,to szczerze watpie.Chyba ze maczałes palce w spermie i wkladales jej do konca(w co watpie) Nie stresujcie sie bo nie ma po co.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolekkrzyś



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nie maczałem ich bo nie miałem jak nawet bo złapałem swojego członka od dołu a tam nie miała jak sie przeniesc sperma bo nawet jej nie bylo bo nie dostałem nic, wiec to tylko przewrazliwnienie dzieki wam z góry bo heh teraz w tym wieku dziecko to nie za miła sprawa, tak to jej 1 tabletki w rzyciu a teraz za 10 dni ma miec okres juz 2 od tego zajścia wiec jest wszystko ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ellka
Gość









PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ile macie latt?
Powrót do góry
lolekkrzyś



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam 18 a moja dziewczyna 16. i momo wszystko jutro robimy test, heh oby wszystko było dobrze:(

[Nie Lip 23, 2006 9:09 pm]

ale musze dodać co jest naj wazniejsze ze choc mamy dość młode wieki to chce wam poiwiedzieć ze ne wyobrazamy sobie zycia bez siebie i co by sie nie działa bedziemy robić wszystko by być razem. tylko heh mam nadzieje ze jutrzejszy test bedzie dla nas pomysłny i bedziemy mogli dalej zyć na spokojnie ze soba.
[jak potrzebujecie jeszcze jakis informaci by dac mi jasna odpowiedz to prosze piszcie to wam jej udziele]
Powrót do góry

[Pon Lip 24, 2006 7:45 am]

juz po teście wykazał brak ciazy heh ale sie baliśmy masakra jeszcze w zyciu tak sie nie bałem a hmm uprawiam extremalne sporty i w porównaniu z tym co przerzyłęm dziś to betka. heh oby nigdy wiecej juz sie zraziłęm do stosunków płciowych na bardzo długo czas

---- edit by Paweł:
Proszę edytować posty a nie pisać jeden pod drógim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolekkrzyś



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale musze dodać co jest naj wazniejsze ze choc mamy dość młode wieki to chce wam poiwiedzieć ze ne wyobrazamy sobie zycia bez siebie i co by sie nie działa bedziemy robić wszystko by być razem. tylko heh mam nadzieje ze jutrzejszy test bedzie dla nas pomysłny i bedziemy mogli dalej zyć na spokojnie ze soba.
[jak potrzebujecie jeszcze jakis informaci by dac mi jasna odpowiedz to prosze piszcie to wam jej udziele]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolekkrzyś



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 8:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz po teście wykazał brak ciazy heh ale sie baliśmy masakra jeszcze w zyciu tak sie nie bałem a hmm uprawiam extremalne sporty i w porównaniu z tym co przerzyłęm dziś to betka. heh oby nigdy wiecej juz sie zraziłęm do stosunków płciowych na bardzo długo czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 6:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

drapaka napisał:
w 3 miesiącu zaczyna juz widac brzuch. aby doszło do zapłodnienia potrzebny jest wytrysk aby plemniki mogły dostaczecznie dalego "dolecieć". Zdarza się że do zapłodnienia dochodzi bez wytrysku ale to są niezmiernie rzadkie przypadki, poniewaz aby tak było, plemniki muszą byc bardzo silne i wlądowac w śluzie kobiety. A plemniki z "płynu przedejakulacyjnego" raczej sa za słabe na takie wielkie podróże.
Co do tego że powinnas dzisiaj dostac okresu, pamiętaj że dzień jeszcze sie nie skończył, ja powinnam dostac okresu 2 dni temu ale jakos ani widu ani słychu... ale nie popadam w panike, zaczne sie denerwowac jak będzie sie spóźniał ok 2 tygodzni: Ty też nie popadaj w panike, spokojnie czekaj

Pozdrawiam




no wlasnie jesli nei dojdzie do wytrysku to jak moze byc ciaza ?? powioli denerwuje mnie takie odpowiedzi ze ejst mozliwa ,kropelkowanie sytepuje chwile przed wytryskiem ,na forum jest to napisane chodzi gora o 10 sek,ale zeby bylo kropelkowanie to musi byc wytrysk!

ja mam taka sytuacje kochalismy sie w dni nieplodne ,przynajmniej nam sie tak wydaje ,kalendarzyk+ wlasne obserwacje sluzu ,poprostu weszlem w partnerke kilka razy ale dla pewnosici wolelismy zakonczyc w inny sposob ! od tygodnia bolal ja piersi jak zawsze przed okresem ,okres miala dostac dzis ale ejszcze nie ma ;/ jej cykl to 26-29 ,wiec moze dostac go na dniach,

mam pytanie czy dobrze mysle ? czy sa w gole jakies szanse na ciaze ??
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widze ze niktorym zabardzo nei chce sie odpisywac na takiepytania,powiem tylko tyle ze te 2 slowa daja duza ulge ,wiec jeszcze raz zapytam czy np,jesli wejde kilka razy do srodka , a pozniej konczymy w inny sposob ,nigdy nie ejst tak ze wyciagam i jest wytrysk,poprstu wydaje mi sie ze wiem kiedy wyjsc ,jest duze prawdopodobienstwo ??
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 1:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy czy to dni płodne czy nie.

Jeśli plodne, to spore prawdopodobieństwo jest, jesli niepłodne, to wiadomo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 14 z 60

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group