Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerwone plamki na penisie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ss44



Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam jeden z tych problemów. Ostatnio zaszalałem sex oralny i seks z zabezpieczeniem wszystko było ładnie pięknie rano żadnych plamek kropek nic. Zadowolony udałem się na basen kiedy wróciłem zauważyłem ten szajs kilka czerwonych plamek z czerwonymi krostkami. Jak myślicie czy jest to efekt seksu oralnego czy też podrażnienie które zmieniło się w infekcję grzybiczną po basenie ??? Pożyczyłem od dziewczyny chusteczki Lactacy* jak nimi powycieram to na jakis czas znikaja. Tydzień wcześniej miałem dokładnie taki sam dzień i nic mi nie było nie wiem o co kaman ??? Wcześniej już miałem takie problemy schodzi mi później skóra z penisa byłem u lekarza przepisał mi maść antygrzybiczną przeszło później było w miarę ok zabezpieczałem się jak ruscy pod Stalingradem było ok nagle dziś mi się to pojawiło trudno mi odszukać przyczynę stawiam na dwie rzeczy albo winny jest lodzik albo obtarcie i basen ???? Rolling Eyes [/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 12:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ss44 raczej wątpliwe żeby był to efekt sexu oralnego (no chyba, że miała jakąś infekcję jamy ustej) może to być uczulenie na prezerwatywę, albo na coś czym była nawilżona. Może faktycznie było otarcie i po basenie łatwiej coś złapać. Jeśli po maści przeciwgrzybicznej było lepiej, możesz zastosować clotrimazolum (w aptece bez recepty), a póki nie będzie całkiem dobrze do rezygnacja z basenu i niestety z sexu. Jeszcze jedna opcja, może infekcję złapałeś jednak od partnerki, wprawdzie prezerwatywa jest dobrym zabezpieczeniem, ale może jednak miałeś styczność z jej "wydzieliną". Musiałbyś z nią delikatnie porozmawiać. Niestety takie infekcje lubią powracać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ss44



Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj i dzieki za odpowiedz.
No właśnie gumki zawsze tej samej marki używałem no chyba że producent wprowadził jakieś zmiany albo nie wiem nagle pojawila mi sie alergia. Moja panna jakiś czas temu miała spuchniętą szczękę po nieudanej ekstrakcji zęba i brała antybiotyki nie wim czy to ma jakiś wpływ ?? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ss44 hm..,teoretycznie nie jest to wykluczone, być może miała jakieś bakterie w jamie ustej. Jeśli Ci to nie przejdzie, to do lekarza i musisz o tym powiedzieć, bo być może....Niestety po takich zabiegach jeczcze nieudanych, bardzo szybko mogą namnażać się bakterie, bo jest tam dogodne środowisko (ciepło, mokro, błona śluzowa) podobnie jak na penisie i w cewce moczowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli wcześniej przeszło po maści przeciwgrzybicznej, to może być to znów. kup sobie krem clotrimazolum i podmywaj się płynem do higieny z kwasem mlekowym Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ss44



Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 21, 2011 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No przechodziło ostatnio mieliśmy długą przerwę i nic mi nie było a po ostatnim stotkaniu powyskakiwały mi krostki teraz mam ochotę palnąć sobie w łeb wymyślam sobie wszystkie choroby świata z opryszczką na 1 miejscu mam dosyć. Byłem kilka razy u urologa i twierdził że nic mi nie będzie ale trzeba bedzie amputować Twisted Evil i dał mi coś na grzybicę ale to mi wraca co jakiś czas. Zauważyłem ostatnio że tylko po seksie oralnym wyskakują mi pryszcze ktore jednego dnia swedza drugiego nie.
BYłem u urologa już dwa razy i nie wiem czy mam iść trzeci może to grzyb a ja tylko histeryzuję nie wiem sam. Dziewczyna często bierze antybiotyki na zeby podobno stosuje jakies tabletki osłonowe ale to na antybiotyki podobno slabo dziala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ktostaki



Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Również mam problem z tymi krostami. Otóż po użyciu płynu do higieny intymnej (brzoskwiniowy) jako nawilżacza wyskoczyły mi czerwone kropki na żołędziu. Może jestem uczulony na to. Sam nie wiem, ale potrzebuje pomocy, bo robi się ich coraz więcej. Dodam, że na dole penisa mam białe krosty i również nie wiem czym są spowodowane. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ktostaki, jeżeli nie przechodzą objawy, to idź do lekarza. jeżeli byłaby to alergia, to raczej po kilku dniach by przeszło a raczej nawet szybciej
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ktostaki



Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. A może jest to uczulenie na prezerwatywy, a właściwie na ich nawilżenie ? Bo ostatnio dość często ich używałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ss44



Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 8:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Czy w przypadku opryszczki zawsze występuje ból przy oddawaniu moczu ?

Dodano po 54 sekundach:

Witam
Czy w przypadku opryszczki zawsze występuje ból przy wydalaniu moczu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group