Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy raz, błona dziewicza a ciąża - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziewczynaaa123



Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to znowu ja Rolling Eyes jestem straszną panikarą i chce znow zasięgnąć waszej rady. tak jak pisalam wyzej okres mialam 24 marca (3dni) wspolzylam z chlopakiem 11 i 12 kwietnia, do wytrysku doszlo, ale bylo w prezerwatywie i wyjmował. to moje i jego pierwsze razy tak wiec błone przebił mi chyba dopiero w 2 seksie bo mnie bardzo bolało i czulam opór. raz uprawialismy seks jeden po drugim bo niestety ale bardzo szybko skonczyl. mielismy prezerwatywe durex extra safe. nie zsuneła sie na pewno bo sprawdzalismy ale nie wlewalismy tam wody by sprawdzic czy jest przebita, do tej pory nie mam okresu, mam nierówne.

raz mam co 20, a kiedys tam miałam 30 dniowy cykl
oto zestawienie moich ostatnich okresów
2012r. wrzesień: 23 dni cykl
pazdz- 19dni
list 24 dni
grudz 26dni
styczen 30dni
luty 20 dni
marzec (na poczatku) - 21 dni i dostalam pod koniec marca ten okres 24.
dzis jest 28 dzien cyklu a ja nie mam okresu. boje sie bo jak widac mialam zazwyczaj krótkie, około 23-24 dni mozna srednio wyciagnac.
czy to ryzyko ciąży? czy to moze stres zwiazany z 1 razem?
od tygodnia jedyny temat w mojej glowie to ciaza, wpadka. stres, mam biegunke co jakis czas, pobolewa mnie brzuch. dzis juz nie mialam (normalna kupa) ale nie iwem czym to jest spowodowane
testy zamowilam z neta, kilkanascie sztuk, zrobie w pon bo wtedy bedzie max 30dni cyklu.
śluz mam bardzo niewielki lepki. a czasami nie mam w ogole. suchosc.

czy to moze bys stres? czy komus z was tez sie spoznial okres po 1razie? ile dni moze sie spoznic maks? w poniedzialek zrobię test. Boże trzymajcie kciuki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group