Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywot plemnika - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wi$ienka



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedy kocham sie z chlopakiem to zauwazam,ze leci mi krew. Nie mam wtedy okresu, Tzn.jak zaloze majtki to mam krew, nie duzo. Nie wiem czy to normalne, czy nie powinanm sie kochac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze cos Ci naruszył...czy sex nie jest zbyt intensywny? Wink . Nie boli Cie podczas stosunku? przejdz sie lepiej do gina i zrob cytologie zeby wykluczyc chorobe jakakolwiek. pzdr. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wi$ienka



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy 5 min stosunek moze byc zbyt intensywny?jak sie kochamy to boli mnie,dlatego tak szybko mowie"nie" A czy to cos powaznego?jaka to moze byc choroba?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm moze pozycja nie jest odpowiednia..poszukajcie takiej ktora bedzie dla Was najlepsza i nie bedziesz czuła bolu...mowiac choroba nie miałam na mysli nic złego. Tylko ze krew podczas stosunku? nie brzmi zbyt dobrze..mozesz(ale nie musisz!) miec nadzerke,torbiele na jajniku..wiec wybierz sie do ginekologa. Aha jak bardzo Cie boli to moze wstrzymaj sie narazie z sexem? Confused po co masz odczuwac bol a nie przyjemnosc?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wi$ienka



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 6:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Decudyjac sie na sex mam nadzieje, ze tym razem bedzie inaczej a nie bede odczuwala bolu, Zobacze jak bedzie nastepnym razme, jesli nie przejdzie wybiore sie do lekarza a tymczasem wstrzymam sie z sexem. A od czego w takim razie miala bym miec takie problemy,(jesli wykluaczamy tylko naruszenie i ze stad to krwawienie) A czy wtedy jest wieksze lub mniejsze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze?Moze krew jest bo kochalam sie dopiero 3 razy, i za 2 i 3 razem tak bylo, A za 1 nie zauwazylam niczego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fiolka22



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 12:58 pm    Temat postu: Żywotność plemników Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ile może żyć plemnik w prezerwatywie nawilżanej? Czy płyny nawilżające im szkodzą? Pytam bo moja koleżanka stwierdziła, że po odbytym stosunku z nażyczonym wprowadziła sobie do pochwy prezerwatywę z nasieniem i dzięki temu zaszła w ciążę (on nie chciał jeszcze dziecka). Czy możliwa jest taka sytuacja ze po "przelaniu" spermy z prezerwatywy do pochwy kobieta zachodzi w ciąże?


Przyłączyłam do zbiorczego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie był to środek plemnikobójczy, to jakaś szansa na ciążę zawsze jest.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawko



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jasne że jest możliwe, a czas życia plemników jest m.in. funkcją temperatury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KateOne



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 12:22 pm    Temat postu: Plemnik - kilka pytań do specjalistów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Napewno widząc temat kilka osób powie - znowu ten sam i prześle mi linki do innych wątków na forum, więc z góry informuje, że wątki te przeczytałam, jednakże mam kilka pytań na które potrzebuję odpowiedzi specjalisty, być może dla jednych będą kuriozalne, aczkolwiek poszukuje na nie odpowiedzi. Licze na Was.

1. Jak długo żyje plemnik poza organizmem, tzn doszło do wytrysku i powiedzmy pozostały ślady na ręczniku, do kiedy plemnik jest zdolny do zapłodnienia? Poszukuję dokładnych i sprawdzonych wiadomości.

2. Czy sperma po wytrysku i wyschnięciu jest zdolna do zapłodnienia? Np. minęła 1 godzina.

3. Czy jeżeli członek męski po stosunku zostanie umyty zarówno na zewnątrz jak i pod napletkiem (woda z mydłem, czy też szampon) i wypukana ciepłą wodą i powiedzmy mimo dokładnego umycia, jakieś ślady zostaną, ile plemnik może przeżyć pod napletkiem?

4. Był wytrysk, później mężczyzna oddał mocz, czy może jeszcze po powiedzmy godzinie pojawić się w moczu plemnik ?

5. Czy jeżeli mężczyzna się podnieci doszło do wzwodu, to w moczu może pojawić się nasienie ? Przyczyn wzwodu może być wiele..kobieta, pisma meskie itp.

6. Mężczyzna mył członka po stosunku, zapewne jego ręce miały kontakt ze spermą podczas mycia, jak dokładne powinno być mycie rąk i jak powinno wyglądać by na jego dłoniach nie było spermy(plemników)

7. Pytanie ostatnie, jak powinno się prawidłowo umyć członka po stosunku.

Z góry dziękuję za osoby, które potraktują temat poważnie i odpowiedzą wiedzą sprawdzoną, ciężko odszukać odpowiedzi na takie pytania, a pójść do specjalisty to też wstydliwa sprawa. Będę wdzięczna za odpowiedz "Punkt na Punkt" - Pytanie 1 - Odp 1

Dziękuję i przepraszam za zajęcie czasu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annka22



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 2:01 pm    Temat postu: Re: Plemnik - kilka pytań do specjalistów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Poza organizmem kobiety plemnik żyje dosłownie kilka sekund. Nawet w dni niepłodne w organizmie kobiety plemniki żyją nie więcej niż godzinę.

2. nie ma takiej możliwości.

3. Jak już pisałam poza organizmem kilka sekund. Jeśli facet umył członka zwłaszcza w ciepłej wodzie to wątpię czy jakielolwiek żywe plemniki pozostały Wink

4. Wydaje mi się że to nie możliwe.

5. Jeśli facet się czymś/kimś podnieca to z penisa wydobywa się ciecz zwana podnieceniem - to nie jest nasienie, bo nie doszło do wytrysku.

6. Dokładnie umyć ręce mydłem w ciepłej wodzie.

7. W ciepłej wodzie - facet już powinien wiedzieć jak umyć Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 12 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group