Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowe pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 19, 2012 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie, tosia81 wybacz ze cie zirytowalem, w pelni to rozumiem, ale to nie moja wina, tylko tych for na ktorych cos takiego jak biologia nie istnieje, jakiekolwiek objawy to albo ciaza albo rak, kobiety maja potrojne okresy w ciazy i do zalodnienia dochodzi poprzez glaskanie. Z drugiej strony moja, bo czytam ten szajs. Tak doskonale to rozumiem ze nie mozna zajsc w ciaze bez wytrysku, ze okres wyklucza ciaze (dzis dostala kolejny w terminie - normalny, obfity ze 'skrzepami') przeczytalem wiele profesjonalnych artykulow na ten temat i wiem co jest mozliwe a co nie. Aczkolwiek, przez tamten tydzien kiedy byly objawy itp cale moje logiczne myslenie zniknelo i teraz mialem tego lekki nawrot... Moje zdenerwowanie jest glownie wywolane tym ze studiuje i mieszkam za granica, a ona w Polsce, wiec nie jestem w stanie jej fizycznie wesprzec, dlatego tak sie tym martwilem. A co do igraszek, to nastepny raz widzimy sie za ponad 2 miesiace wiec jak najbardziej igraszki beda 'zaprzestane' na ten okres Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Paź 20, 2012 8:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie zirytowales mnie Very Happy.najnormalniej w świecie chciałam Ci dobitnie uzmysłowić pewne sprawy.Z doświadczenia wiem,ze czasami "kubel zimnej wody" o wiele bardziej pomaga niż tłumaczenie i tłumaczenie:). Wiem,ze wszelkie objawy są odrazy oznaką ciąży ale musisz wbic sobie do głowy ,ze pewne sytuacje nie doprowadzą do ciąży choćbyś nie wiem jak tego pragnął . Będzie ci o wiele łatwiej być blisko z dziewczyna -niestresujac sie
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cl94



Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 20, 2012 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...a wiec, reansumujac

- nie bylo wytrysku przed, po lub w trakcie zabaw
- nie ma pewnosci ze pre-ejakulat dostal sie wgl do srodka
- test po 8 dniach byl negatywny
- wszystkie 'objawy' ktore podsycily cala hece zniknely
- miala na czas jeden pelnowymiarowy okres o normalnej obfitosci i dlugosci
- normalny cykl 28 dniowy
- USG 4.7 tyg po igraszkach nic nie wykazalo abnormalnego
- kolejny normalny okres (w trakcie) o normalnej obfitosci + skrzepy itp (rowniez na czas)
-dzis mija 6 tydzien od zajscia, i zero objaw...

To chyba ciazy nie ma prawda? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prosze pomoz starsznie sie denerwuje mam takie problem ze w tamtym miesiacu odtsaiwlam tabletki anty i okres z odstawienia dostalam 18 wrzesnia ale do tej pory "normalnego " okresu nie dostalam.. wspolzylam z chlopakiem analnie jednak do wytrysku nie doszlo.. raz gdy zaczelismy recznie pojawilo sie troszke sluzu i po ok godz. od tego zaczal dalej dotykac mnie po tylku czy moglo jakos dojsc do zaplodnienia ? dodam ze dzis zauwazylam przezroczysty rozciagliwy sluz wczoraj tak samo i ok 3 dni po okresie z odstaweinia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia980



Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 03, 2013 2:04 pm    Temat postu: preejakulat Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam z facetem na spotkaniu, podczas którego było hmm..gorąco, widziałam że ma mokrą plamę na spodniach.Potem wyszliśmy na powietrze, jakieś 10min. Weszliśmy do pomieszczenia. Poszedł zrobić siku, nie wiem czy umył ręce. Potem mial kontakt z kluczami , klamkami, moimi spodniami.Jakieś 5 min pozniej wlozyl mi palca w pochwę, dodam że byl wtedy w spodniach. Nie ma szans by cokolwiek bylo na jego palcach? Teraz jak to czytam to samej mi się chce z tego śmiać, ale schizuje z tego powodu, więc proszę o odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Gru 04, 2013 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kasia980 nie ma szans na ciaze.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tazz



Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 04, 2014 9:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, wiem, że temat był poruszany wiele razy ale martwię się i chciałbym jednak zapytać. Otóż uprawiałem z dziewczyną seks bez zabezpieczenia i tutaj zaczyna się moje pytanie dotyczące kropelkowania, w pewnym momencie poczułem, że do tego żebym doszedł brakuje bardzo niewiele, wtedy wyszedłem poczekałem, sytuacja powtórzyła się chyba z 3 razy, wytrysku nie było w partnerce, dopiero potem (dłuższy czas) poza nią. A więc, jakie jest prawdopodobieństwo tego iż doszło do kropelkowania. I czy samo kropelkowanie występuje "w parze" z wytryskiem czy wytrysk nie jest konieczny do kropelkowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Mar 04, 2014 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sytuacja bardzo ryzykowna , niestety. Jesli były dni płodne to niczego wykluczyć sie nie da.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tazz



Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 04, 2014 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Że ryzykowna to wiem, ale jak w końcu jest z kropelkowaniem? Czy występuje w zawsze w "parze" z wytryskiem czy nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Mar 05, 2014 9:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tego Ci nikt nie powie. Zdolne do zapłodnienia plemniki mogą być tuz przed wytryskiem ale nie muszą.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group