Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

100%-owe gumki???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zainteresowana



Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 3:10 pm    Temat postu: 100%-owe gumki??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siema Smile
Czy podczas stosunku w prezerwatywie możliwe jest wydostanie się plemników na końcu założonej gumki?? Bo przecież podczas stosunku prezerwatywa się "porusza",i czy plemniki mogą przesunąć do samego końca i sobie "wyjść"???
Stąd wypłyneło moje pytanie gdyż kochamy sie z chłopakiem cały czas w gumce a teraz spuźnia mi sie okres już 20 dni i nie wiem co mam robić??!!
prosze o szczere odpowiedzi
pozdrawiam Wink

--edit by emilka---
myśle, że to jest odpowiedniejszy dział dla tego tematu;)
aha i jeszcze prośba o pisanie max 3 znaków przestankowych obok siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie doszło do pekniecia gumki to nie ma szansy na zajscie w ciaze..chyba ze byłyby to jakies bardzo trefne gumki i na dodatek tanie Shocked takim to ufac nie mozna Laughing przynajmniej ja nie ufam.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaba



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 4:03 pm    Temat postu: czy wpadłam?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc....moze mi ktos tu pomoc...bardzo prosze o szybka opowiedz....mam strasznego schiza...boje sie ze wpadłam z moim chłopakiem...kochalismy sie ostatni raz w czerwcu...gumka była sprawdzana przed włozeniem i po sotosunku tez i była cała...potem normlanie dostałam okresu...ale w lipcu nie miałam w ogole..i nie wiem czy to moze przez stres..bo myslałam cały czas o tym czy aby npeweno nie wpadlismy...czy moze przez zmiane klimau nie dostałam...bo byłam u ojca w iranid...teraz jest sierpien...a mnie nie dawno zaczeły bolec pieri...znaczy sa bardzo wrazliwe...i teraz nie wiem cy zbliza mi sie okres czy to jest mze ciaza?? choc nie przypominam sobie zebym miała jakiekolwiek objawy typu wymioty..zawrity głowy..prosze o szybka odpoweidz///
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaba jesli nie doszlo do wytrysku w Tobie to spoko!ciazy nie ma. Nawet sprawdzaliscie 2 razy i tez była cała. ilodniowe masz zazwyczaj cykle? ten moze spozniac sie przez stres jak i zmiane klimatu. moim zdaniem bol piersi to objaw nadchodzacego okresu Very Happy glowa do gory i postaraj sie uspokoic Exclamation
PS- zawsze mozna zrobic test: jak nie ciazowy to krwi Smile pewnosc w tym 2gim wynosi 100% Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Laluna
Zbanowany


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wogole kto moze myslec ze gumki daja 100% pewnosc? nawet regularnie przyjmowane tabletki nie daja takiej pewnosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kalina222



Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 31, 2007 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym zabijają plemniki???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 31, 2007 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro się tak nazywają Cool ?


.. pomyśl teraz sama.. co oznacza nazwa którą użyłaś - "plemnikobójczy"
----Słownik języka polskiego PWN: plemnikobójczy «zabijający plemniki»
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kalina222



Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, ale czy zabijaja wszyatkie plemniki??? Gdy ich uzywamy z chlopakiem to na 100% nie moge zajsc w ciaze???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pamietaj ze 100% nigdy nie ma Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group