Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

meizitanc

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weronika21
Gość









PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcialam przestrzec wszystkich przed preparatem meizitanc.Bralam go 3 tyg i schudlam 5 kg wsumie normalnie jedzac.wszyscy uwazali ze nie jest mi to potrzebne,ale niestety obsesje odchudzania mam juz chyba we krwi.na poczatku stosowania tabletek czulam sie pobudzona,walilo mi serce itp jednak po jakims czasie przestalam odczuwac jakikolwiek dyskomfort,lecz nadal chudlam.po ok 3 tyg zaczely mi sie okrope problemy ze zdrowiem,na poczatku myslalam ze to grypa zoladkowa,pozniej infekcja, nastepnie podejrzewalam jakies problemy z sercem poniewaz czesto krecilo mi sie w glowie i mialam bardzo podwyzszony puls.nie bylam w stanie funkcjonowac.powiem nawet ze bralam meizitanc co 3 dni podczas mojej "choroby".gdy po ok tygodniu stracilam przytomnosc,trafilam do szpitala.acha,dodam jeszcze ze byla to utrata przytomnosci z otwartymi szeroko oczami, bardzo powiekszonymi zrenicami i sztywnymi rekami.podobno taki rodzaj utraty przytomnosci jest duzo bardziej powazny od normalnej.w szpitalu zrobiono mi wszelkie badania na serce,dokladnie zbadano krew itp.okazala sie ze to zatrucie toksykologiczne.preparat meizitanc zawiera pochodne amfetaminy,ktore poza subitramina nie sa mozliwe do zbadania w Polsce,poniewaz uzyskiwane sa z roslin tybetanskich,nam nieznanych.przeszlam detox jednak lekarze nie byli w stanie odtruc mnie z tych nieznanych im alkaloidow.kilka dni temu wyszlam ze szpitala i powoli dochodze do siebie.calkowite odtrucie ma nastapic samoistnie,z biegiem czasu.jednak w tym momencie gorsza sprawa jest moj stan psychiczny.okazalo sie ze bylam uzalezniona od tego,tak naprawde, nafaszerowanego narkotykami leku i przechodze ciezkie objawy abstynencji narkotykowej.mam napady histerii,krzycze i placze przez sen,mam stany obledu, w ktorych wydaje mi sie ze odglosy codziennego zycia rozwala mi glowe,a ja sama sie dusze itp......to dla mnie bardzo trudny okres i chcialabym po prostu przestrzec wszystkich przed tymi tabletkami!!wiem ze pisanie tutaj o diecie i sporcie Was nie przekona.....wiem,bo ja tez chcialam tylko radykalnych rozwiazan.....ale wybierajcie chociaz leki dostepne w aptekach,przynajmniej wiadomo co w nich jest!!bralam kiedys meridie i wiecej schudlam,jest to lek bardzo silny i,na pewno, sama nie dostalabym na niego recepty wiec to tez byla w jakims sensie glupota...jednak jest dostepny w aptekach,co oznacza ze przynajmniej nie zabije z powodu zawierajacych trucizn......to by bylo na tyle...zastanowcie sie nad tym,prosze.....nie wiecie jak wasz organizm zareaguje na cos takiego.pozdrawiam wszystkich:)
Powrót do góry
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ogólnie na efedryne rzeba uwazac.. na poczatek wszystkie badania krew serce itd jakiekolwiek wyzsze cisnienie dyskwalifikuje..

no i efka bije mocno w wytzrymalosc.. jadlem tussipect i po 3 dniach na autobus dobiec nie moglem

...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
konwalja



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdzie mozna go nabyc? i ile kosztowalby ten lek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Konwalja po co Ci lek po ktorym Ci i tak wszystko wroci jak odstawisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 7:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

konwalja, ten lek jest w polsce zabroniony. Więc nawet jeżeli ktoś odpowie na twoje pytanie to i tak skasuje ten post.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

konwalja napisał:
gdzie mozna go nabyc? i ile kosztowalby ten lek?


Za granica Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zabek



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 7:26 pm    Temat postu: M. dla mnie bomba! Odradzam cisnieniowcom i z serc.probl. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! stosowalam M. przez okres miesiaca, musze przyznac ze pewnie jak wiekszosc mialam wiele obaw , ale i z drugiej strony intrygowaly mnie te wszystkie wypowiedzi internautow zarowno te pochlebiajace jak i mowiace o preparacie wiele zlego. Postanowilam zaryzykowac...musze dodadac ze mam 21 lat, 158 cm wzrostu-nie zawiele i 62 kg- zdcydowqnie za wiele jak dla mnie!!! Poza tym media wykreowaly juz ideal kobiecego piekna-CHODZACE KOSCIOTRUPY! (choc powoli sie to zmienia i widac to juz nawet na wybiegach) Ale stereotypu nie da sie tak szybko zmienic:( Ja juz od gimnazjum uwazalam sie ciagle za zagruba pomimo zaledwie 50 kg. gdy zobaczylam na wadze liczbe 62 na poczatku staralam sie to zaakceptowac, ale wkoncu gdy uslyszlam przypadkiem w solarium o cudownym M. postanowilam go poszukac wlasnie na necie. Zamowilam... Pierwsze 2, 3 dni- straszne zawroty glowy i takie dziwne uczucie akbym sie czegos ostro nacpala! Po tygodniu juz jednak wszystko bylo jak najbardziej wporzadku...zero apetytu i -1,5kg. Czytalam rozne wypowiedzi na temet zlego zamopoczucia i zlej kondycji psychicznej...najbardziej tego sie obawialam poniewac mam sklonnosci do wpadania w dolki:/ Ale ckzytalam ze moze to byc skutek picia alkoholu podczas kuracji...wyeliminowalam zupelnie alkohol na ponad miesiac. Nie pale i nie pije kawy wiecej jak 1 dziennie, bo czytalam ze to rowniez wazne. Zwykle mialam klopoty zwczesnum wstawaniem , a stosunkowo wczesnie chcialo mi sie spac....praca, studia.... M. okazal sie dla mnie CUDEM ...schudlam w miesiac 6 kilo, bez problemu wytrzymywalam prace 12 h, dom, sprzatanie od rana 6-7 pobodka bez budzika, do tego bez problemu z nauka...chodzilam spac kolo23-24, czasem pozniej i rano wstawalam WYPOCZETA i PELNA ENERGII! Co prawda suchosc w ustah dosc uciazliwa, ale bylo to wymienione w skutkach ubocznych i o tym ze nalezy spzywaz duzo plynow. Tak wiec pilam dziennie minimum 3 litry wody + kawa, herbata. Ciczen zadnych, diety tez nie stosoawlam, ale w pewnym momencie zauwazylam u siebie jakby jadlowstret...i czulam niby smak, ale wszystko przestalo mi akos smakowac. jest drugi tydzien ak przestalam stosowac M. , nie przytylam, ale zmeczenie ktore odczuwam przaiwe caly czas w ciagu dnia jest nie do zniesienia! Zamierzam zamowic w juz teraz nastepne opakowanie i dosc do wagi 50-52 kg. Przez pierwsze dni po odstawieniu czulam straszna pustke....jakbym cos stracila...byc moze to efekt w jakims stopniu uzaleznienia...?! Poza suchoscia w buzi i nosie, czesciowo tez spojowek, zawrotow glowy(czasem robilo mi sie calkiem ciemno przed oczami i musialam sie zcegos lapac), ach itego kolatania serca juz z samego rana...no i troche cisnienie....ale czy to znowu tak duzo za zgrabna sylwetke ?! Niektorzy uznaja byc moze ze jestem jakas wariatka....,ale obsesje na punkcie odchudzania mam chyba od zawsze i dla mnie to wcale nie sa wielkie , szkodliwe efekty uboczne. A waga spada w dol a energii coraz wiecej! ;D To tak mileeee uczucie....! Podobno istnieja organizmy, uslyszlam to od lekarza, ktore dobrze znosza ten <lek>, aczkolwiek sa to ludzie nieliczni, zastanawiam sie czy ja nim nie jestem....Wink PS. zapomnialabym solarium- opalilam sie w ciagu 2 wizyt na tym samym lozku jak wczesniej zanim nie przyjmowalam M. musiallabym miec 10 takich wizyt, i jakas alergia skorna pod koniec miesiaca i niechcace sie dlugo goic zwykle male zadrapania, a wrecz rany jakie sie nich tworzyly. POzdrawiam i czekam na jakies komentarze. Aha silownie i fitness mam juz za soba, diety 1000 kcal tez.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 10:16 pm    Temat postu: Re: M. dla mnie bomba! Odradzam cisnieniowcom i z serc.probl Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zabek napisał:
witam! stosowalam M. przez okres miesiaca, musze przyznac ze pewnie jak wiekszosc mialam wiele obaw , ale i z drugiej strony intrygowaly mnie te wszystkie wypowiedzi internautow zarowno te pochlebiajace jak i mowiace o preparacie wiele zlego. Postanowilam zaryzykowac...musze dodadac ze mam 21 lat, 158 cm wzrostu-nie zawiele i 62 kg- zdcydowqnie za wiele jak dla mnie!!! Poza tym media wykreowaly juz ideal kobiecego piekna-CHODZACE KOSCIOTRUPY! (choc powoli sie to zmienia i widac to juz nawet na wybiegach) Ale stereotypu nie da sie tak szybko zmienic:( Ja juz od gimnazjum uwazalam sie ciagle za zagruba pomimo zaledwie 50 kg. gdy zobaczylam na wadze liczbe 62 na poczatku staralam sie to zaakceptowac, ale wkoncu gdy uslyszlam przypadkiem w solarium o cudownym M. postanowilam go poszukac wlasnie na necie. Zamowilam... Pierwsze 2, 3 dni- straszne zawroty glowy i takie dziwne uczucie akbym sie czegos ostro nacpala! Po tygodniu juz jednak wszystko bylo jak najbardziej wporzadku...zero apetytu i -1,5kg. Czytalam rozne wypowiedzi na temet zlego zamopoczucia i zlej kondycji psychicznej...najbardziej tego sie obawialam poniewac mam sklonnosci do wpadania w dolki:/ Ale ckzytalam ze moze to byc skutek picia alkoholu podczas kuracji...wyeliminowalam zupelnie alkohol na ponad miesiac. Nie pale i nie pije kawy wiecej jak 1 dziennie, bo czytalam ze to rowniez wazne. Zwykle mialam klopoty zwczesnum wstawaniem , a stosunkowo wczesnie chcialo mi sie spac....praca, studia.... M. okazal sie dla mnie CUDEM ...schudlam w miesiac 6 kilo, bez problemu wytrzymywalam prace 12 h, dom, sprzatanie od rana 6-7 pobodka bez budzika, do tego bez problemu z nauka...chodzilam spac kolo23-24, czasem pozniej i rano wstawalam WYPOCZETA i PELNA ENERGII! Co prawda suchosc w ustah dosc uciazliwa, ale bylo to wymienione w skutkach ubocznych i o tym ze nalezy spzywaz duzo plynow. Tak wiec pilam dziennie minimum 3 litry wody + kawa, herbata. Ciczen zadnych, diety tez nie stosoawlam, ale w pewnym momencie zauwazylam u siebie jakby jadlowstret...i czulam niby smak, ale wszystko przestalo mi akos smakowac. jest drugi tydzien ak przestalam stosowac M. , nie przytylam, ale zmeczenie ktore odczuwam przaiwe caly czas w ciagu dnia jest nie do zniesienia! Zamierzam zamowic w juz teraz nastepne opakowanie i dosc do wagi 50-52 kg. Przez pierwsze dni po odstawieniu czulam straszna pustke....jakbym cos stracila...byc moze to efekt w jakims stopniu uzaleznienia...?! Poza suchoscia w buzi i nosie, czesciowo tez spojowek, zawrotow glowy(czasem robilo mi sie calkiem ciemno przed oczami i musialam sie zcegos lapac), ach itego kolatania serca juz z samego rana...no i troche cisnienie....ale czy to znowu tak duzo za zgrabna sylwetke ?! Niektorzy uznaja byc moze ze jestem jakas wariatka....,ale obsesje na punkcie odchudzania mam chyba od zawsze i dla mnie to wcale nie sa wielkie , szkodliwe efekty uboczne. A waga spada w dol a energii coraz wiecej! ;D To tak mileeee uczucie....! Podobno istnieja organizmy, uslyszlam to od lekarza, ktore dobrze znosza ten <lek>, aczkolwiek sa to ludzie nieliczni, zastanawiam sie czy ja nim nie jestem....Wink PS. zapomnialabym solarium- opalilam sie w ciagu 2 wizyt na tym samym lozku jak wczesniej zanim nie przyjmowalam M. musiallabym miec 10 takich wizyt, i jakas alergia skorna pod koniec miesiaca i niechcace sie dlugo goic zwykle male zadrapania, a wrecz rany jakie sie nich tworzyly. POzdrawiam i czekam na jakies komentarze. Aha silownie i fitness mam juz za soba, diety 1000 kcal tez.


co to za cud kumpel w miesiac zrzucil na diecie wysokobialkowej 10 kg Razz czyli dieta i trening to tez cud Razz a takie preparaty sa dla leni !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zabek



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, tyle ze pewnie nie mial na noc sily i energii....poza tym nie dla kazdego ta dieta est dobra ja przy takiej diecie , fitness i silownia w ciagu 3 tygodni przytylam 6 kilo ! i mialam zatrzymana wode i spuchnieta cala!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe jak sie nie wie co ma sie jesc to potem tak jest.. NAdal mowie preparat dla lenia - jak Ci za kilka lat serce padnie to zobaczysz Smile ale co tam przeciez zrzucisz 6kg:) Ale najlepsze.. ja bez diety w 4 miesiace na czystym bialku zrzucilem 7kg:)

Spuchnieta mowisz? jak sie sol je to potem sie puchnie Razz daj wage to Ci opracuje diete na ktorej zrzucisz no teraz to z 4 kg na pewno ale choc zdrowia nie zrzucisz
Ale poco.. jest me cos tam Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group